Zbiórka Leczenie i dojazdy do Kliniki - miniaturka zdjęcia

Leczenie i dojazdy do Kliniki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie i dojazdy do Kliniki - zdjęcie główne

Leczenie i dojazdy do Kliniki

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Jankowska - awatar

Martyna Jankowska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich uprzejmie, długo zastanawiałam się nad utworzeniem zrzutki, ponieważ zdaję sobie sprawę, że są bardziej chorzy ode mnie i oni w pierwszej kolei potrzebują najszybszej pomocy.

Choruję od dziecka, zaczęło się od krzstuśca, potem zdiagnozowano u mnie astmę oskrzelową, byłam bardzo chorowitym dzieckiem o słabej odporności. Następnie doszły silne zawroty głowy, bóle migrenowe, skręcenia stawów, miałam dwa razy złamaną rękę, szpital był jak mój drugi dom... Albo lądowałam na oddziale pediatrycznym albo na pogotowiu z kolejnym urazem...

Doszły dalsze diagnozy-osteopenia wtórna, diskinezja dróg żółciowych... Ale najgorsze co to były bóle głowy, zawroty.

Dopiero niedawno dowiedziałam się, że mam uszkodzony obustronnie błędnik, znaczny stopień zaburzenia równowagi. Utrzymują mnie mięśnie, muszę mieć je w dobrej formie i jakoś żyć. Proszę sobie wyobrazić jakbyście chodzili cały czas po nie równym podłożu- ja mam tak cały czas, gdy chodzę.

W tamtym roku odebrano mi rentę, mamy problemy finansowe i potrzebuję na prywatne wizyty, ponieważ na NFZ zbyt długo muszę czekać. Chodzę aktualnie do takich specjalistów jak:okulista otolaryngolog, neurolog, psychiatra(mam nerwicę depresyjno-lękową, z powodu zawrotów przestałam wychodzić z domu), pulmonolog- alergolog. Dodatkowo dojeżdżam do innego miasta do Kliniki i to z opiekunem, ponieważ nie wolno mi poruszać się samej...

Mam 23 lata, już trochę różnych chorób przeszłam i nie oczekuję dużo, dziękuję za każdą złotówkę, dobro wraca.

Jeżeli ktoś chce ze mną porozmawiać, zapraszam na messenger @jaanmar04

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Jankowska - awatar

Martyna Jankowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij