Zbiórka Pomoc na rehabilitację Izabeli - miniaturka zdjęcia

Pomoc na rehabilitację Izabeli

Zbiórka Pomoc na rehabilitację Izabeli - zdjęcie główne

Pomoc na rehabilitację Izabeli

3 079 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać teraz
 
Iwona Niska - awatar

Iwona Niska

Organizator zbiórki

Cześć,

Mam na imię Iwona Niska i jestem ciocią cudownej, 7-letniej, Izuni.
Moim marzeniem, jak  i najważniejszym celem, jest pomóc mojej siostrzenicy w powrocie do zdrowia, czyli zapewnić Izie ciągłą rehabilitację wielokierunkową

JAKA JEST HISTORIA IZY?

Niestety życie nie szczędzi naszej córce chorób oraz utrudnia jej prawidłowy rozwój. Iza cierpi na Zespół Gillberta, Zespół Porażenny, kamica pęcherzyka żółciowego i opóźnienie rozwoju psychoruchowego. Iza ma już 7 lat i nie ma postawionej diagnozy w kierunku opóźnienia. Zlecono nam badania diagnostyczne ekosomu TSO, analiza około 500 genów związanych ze znanymi  chorobami ludzkimi. Koszt takiego badania to 3900 zł. Koszty związane ze systematycznym leczeniem specjalistycznym, rehabilitacją i edukacją w sposób znaczny obciążają budżet rodziny. 

DLACZEGO POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY?

Obecnie staramy się o zakup sprzętu do komunikacji AAC, który umożliwi naszej córce rozwinąć jej potencjał i wpłynie na poziom samodzielnego funkcjonowania.  Komunikator Indi firmy Tobii Dynavox wraz z wgranym oprogramowaniem Communicator 5. Koszt tego komunikatora wynosi 5,999 zł 

Możesz mi wierzyć lub nie, ale gdybym nie musiała prosić o pomoc i mogła poradzić sobie sama - zrobiłabym to. Jednakże ta sytuacja przekracza moje "ludzkie" możliwości, dlatego zdecydowałam się zwrócić do Was o pomoc.

Zapewne wiesz, jak kosztowne jest zapewnienie choremu dziecku odpowiedniej opieki, jak drogie są leki, wizyty u specjalistów, turnusy rehabilitacyjne - my o tym boleśnie przekonaliśmy się na własnej skórze.

JAK MOŻESZ NAM POMÓC?

Na początek już teraz, z głębi serca, chciałam Ci podziękować, za to, że znalazłeś czas i przeczytałaś naszą historię.

Jeśli chciałbyś wesprzeć nas w naszym życiowym wyzwaniu i dołożyć swoją cegiełkę do kwoty 15.000zł, jaka jest nam potrzebna, aby zapewnić Izie ciągłą i wielokierunkową rehabilitację, możesz dokonać wpłaty dowolnej kwoty na pomagam.pl.

Chciałabym, abyś wiedział, że dla nas każdy dar serca jest na wagę złota, bo kiedy serc uruchomi się odpowiednio dużo i przeleją nawet maleńkie kwoty, to można zdziałać naprawdę wiele. Tak więc nie zastanawiaj się czy 5 zł to dużo czy mało, czy wypada, czy nie -przelej proszę-jeśli tylko możesz.

Ja ze swojej strony mogę Cię zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby pieniążki, jakie od Ciebie otrzymamy zostały jak najlepiej wykorzystane i przyniosły sukcesy w rehabilitacji Izuni.

Serdecznie Wam dziękuję za pomoc i za ofiarność. Iwona Niska (ciocia Izy) wraz z rodzicami Izy (Elą i Mariuszem).


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Iwona Niska - awatar

  Iwona Niska

  25.06.18
  25.06.18

  Moi Kochani, dzięki waszej pomocy Izabela mogła wziąć udział w turnusie rehabilitacyjnym w Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji ZABAJKA. Turnus trwał od 6 do 19 czerwca. W tym czasie Iza uczestniczyła m. in w takich zajęciach jak: hydroterapia, dogoterapia, logopedia, terapia ręki, terapia z edukacją, chiropraktyka, neurokinezjologia, integracja sensoryczna. Był to dla niej wyjątkowy i intensywny czas, który pomógł jej w codziennym funkcjonowaniu. Serdecznie dziękujemy. Rodzina Izabeli

  Zdjęcie aktualności 16 735

3 079 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać teraz
 
Iwona Niska - awatar

Iwona Niska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Marcin Jasica - awatar
Marcin Jasica
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renata Dyrcz - awatar
Renata Dyrcz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij