Zbiórka Pomoc na rehabilitację Izabeli - miniaturka zdjęcia

Pomoc na rehabilitację Izabeli Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc na rehabilitację Izabeli - zdjęcie główne

Pomoc na rehabilitację Izabeli

3 079 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Niska - awatar

Iwona Niska

Organizator zbiórki

Cześć,

Mam na imię Iwona Niska i jestem ciocią cudownej, 8-letniej, Izuni.
Moim marzeniem, jak  i najważniejszym celem, jest pomóc mojej siostrzenicy w powrocie do zdrowia, czyli zapewnić Izie ciągłą rehabilitację wielokierunkową

JAKA JEST HISTORIA IZY?

Niestety życie nie szczędzi naszej córce chorób oraz utrudnia jej prawidłowy rozwój. Iza cierpi na Zespół Gillberta, Zespół Porażenny, kamica pęcherzyka żółciowego i opóźnienie rozwoju psychoruchowego. Iza ma już 8 lat i nie ma postawionej diagnozy w kierunku opóźnienia. Zlecono nam badania diagnostyczne ekosomu TSO, analiza około 500 genów związanych ze znanymi  chorobami ludzkimi. Koszt takiego badania to 3900 zł. Koszty związane ze systematycznym leczeniem specjalistycznym, rehabilitacją i edukacją w sposób znaczny obciążają budżet rodziny. 


DLACZEGO POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY?

Możesz mi wierzyć lub nie, ale gdybym nie musiała prosić o pomoc i mogła poradzić sobie sama - zrobiłabym to. Jednakże ta sytuacja przekracza moje "ludzkie" możliwości, dlatego zdecydowałam się zwrócić do Was o pomoc.

Zapewne wiesz, jak kosztowne jest zapewnienie choremu dziecku odpowiedniej opieki, jak drogie są leki, wizyty u specjalistów, turnusy rehabilitacyjne - my o tym boleśnie przekonaliśmy się na własnej skórze.

JAK MOŻESZ NAM POMÓC?

Na początek już teraz, z głębi serca, chciałam Ci podziękować, za to, że znalazłeś czas i przeczytałaś naszą historię.

Jeśli chciałbyś wesprzeć nas w naszym życiowym wyzwaniu i dołożyć swoją cegiełkę do kwoty 15.000zł, jaka jest nam potrzebna, aby zapewnić Izie ciągłą i wielokierunkową rehabilitację, możesz dokonać wpłaty dowolnej kwoty na pomagam.pl.

Chciałabym, abyś wiedział, że dla nas każdy dar serca jest na wagę złota, bo kiedy serc uruchomi się odpowiednio dużo i przeleją nawet maleńkie kwoty, to można zdziałać naprawdę wiele. Tak więc nie zastanawiaj się czy 5 zł to dużo czy mało, czy wypada, czy nie -przelej proszę-jeśli tylko możesz.

Ja ze swojej strony mogę Cię zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby pieniążki, jakie od Ciebie otrzymamy zostały jak najlepiej wykorzystane i przyniosły sukcesy w rehabilitacji Izuni.

Serdecznie Wam dziękuję za pomoc i za ofiarność. Iwona Niska (ciocia Izy) wraz z rodzicami Izy (Elą i Mariuszem).


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Iwona Niska - awatar

  Iwona Niska

  25.06.2018
  25.06.2018

  Moi Kochani, dzięki waszej pomocy Izabela mogła wziąć udział w turnusie rehabilitacyjnym w Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji ZABAJKA. Turnus trwał od 6 do 19 czerwca. W tym czasie Iza uczestniczyła m. in w takich zajęciach jak: hydroterapia, dogoterapia, logopedia, terapia ręki, terapia z edukacją, chiropraktyka, neurokinezjologia, integracja sensoryczna. Był to dla niej wyjątkowy i intensywny czas, który pomógł jej w codziennym funkcjonowaniu.
  Serdecznie dziękujemy.
  Rodzina Izabeli

  Zdjęcie aktualizacji 16 735

3 079 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Niska - awatar

Iwona Niska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Marcin Jasica - awatar
Marcin Jasica
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renata Dyrcz - awatar
Renata Dyrcz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij