Zbiórka Sterylizacja bałkańskich kotek! - miniaturka zdjęcia

Sterylizacja bałkańskich kotek!

Zbiórka Sterylizacja bałkańskich kotek! - zdjęcie główne

Sterylizacja bałkańskich kotek!

455 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Janicka - awatar

Agnieszka Janicka

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Sterylizacja bałkańskich kotek!

Dwie mamy i pięć małych głodnych brzuchów

Mówią, że nie ma nic tak słodkiego jak małe kociaki. Ja od 3 miesięcy myślę, że nie ma nic tak smutnego... Zawsze starałam się w miarę możliwości wspierać i propagować akcje na rzecz zwierząt. Jednakże od kiedy w maju przeprowadziłam się do Belgradu sytuacja znacząco przerosła moje możliwości. Głównie finansowe...

Do Serbii przyjechałam ze swoimi dwoma przygarniętymi dachowcami. Teraz po moim ogródku gania także 5 małych pociech oraz dwie bezpańskie matki. Dokarmiam, pewnie że dokarmiam... Widzę jak wyglądają.... Niesamowite, że kotki mają jakiekolwiek mleko, skoro same ważą ok 2 kg - bez dotykania policzysz wszystkie kości. No co tu dużo mówić, nigdy nie sądziłam, że kot tak jak pies pogryzie i zje kości od kurczaka albo suchy chleb. BIDA i tyle.

No ale chcę pomóc! Pomysłów mam wiele, ale ten najbardziej naglący to ograniczenie przyrostu naturalnego miauczącego dobytu.

Do rzeczy - do sterylizacji są dwie matki oraz dwie młode kotki (3 pozostałe małe to kocurki - ufff). W Serbi nie ma co liczyć na pomoc Państwa, dofinansowywane programy sterylizacji itd. Generalnie nie ma co liczyć w ogóle, ze ktoś się zainteresuje losem jakichkolwiek bezpańskich zwierzaków.

Ceny bardzo podobne do Polskich ok. 200 zł za jeden zabieg (oczywiście płatne w przeliczeniu na dinary). Być może uda się wynegocjować "zniżkę" przy 4 sztukach.
Chciałabym zebrać 1000 zł - na cztery sterylizacje, odrobaczenie i jakieś jedzenie, żeby podtuczyć towarzystwo przed zabiegami. 
 

Liczy się czas....

No i tu liczę na WAS! Najpilniej potrzeba ok. 400 zł na sterylizację matek, które w najgorszym wypadku mogą mieć kolejne małe jeszcze w tym roku. Młode mogą poczekać do zimy.

Sama nie da rady, ale wspólnymi siłami suma jest jak najbardziej do osiągnięcia.
Jeżeli chcecie mnie wspomóc - każda kwota jak wiadomo ma znaczenie. 

Zdjęcie opisu zbiórki Sterylizacja bałkańskich kotek!Zdjęcie opisu zbiórki Sterylizacja bałkańskich kotek!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kinga - awatar

  Kinga

  23.09.16
  23.09.16

  Aga, to ja ucinam końcówkę! Walcz dalej! :)

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  30.08.16
  30.08.16

  Super inicjatywa, trzymam kciuki :)

  • Agnieszka Janicka - awatar

   Agnieszka Janicka - Organizator zbiórki

   30.08.16
   30.08.16

   Dzięki wielkie - walczymy ; )

 • KS - awatar

  KS

  30.08.16
  30.08.16

  Aga - powodzenia! :)

  • Agnieszka Janicka - awatar

   Agnieszka Janicka - Organizator zbiórki

   30.08.16
   30.08.16

   Dziękuję bardzo!

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  29.08.16
  29.08.16

  zbieramy!

455 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Janicka - awatar

Agnieszka Janicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renata - awatar
Renata
120
Kinga - awatar
Kinga
25
Agnieszka - awatar
Agnieszka
150
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
KS - awatar
KS
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Magdalena - awatar
Magdalena
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij