Zbiórka Sterylizacja bałkańskich kotek! - miniaturka zdjęcia

Sterylizacja bałkańskich kotek! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sterylizacja bałkańskich kotek! - zdjęcie główne

Sterylizacja bałkańskich kotek!

455 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Janicka - awatar

Agnieszka Janicka

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Sterylizacja bałkańskich kotek!

Dwie mamy i pięć małych głodnych brzuchów

Mówią, że nie ma nic tak słodkiego jak małe kociaki. Ja od 3 miesięcy myślę, że nie ma nic tak smutnego... Zawsze starałam się w miarę możliwości wspierać i propagować akcje na rzecz zwierząt. Jednakże od kiedy w maju przeprowadziłam się do Belgradu sytuacja znacząco przerosła moje możliwości. Głównie finansowe...

Do Serbii przyjechałam ze swoimi dwoma przygarniętymi dachowcami. Teraz po moim ogródku gania także 5 małych pociech oraz dwie bezpańskie matki. Dokarmiam, pewnie że dokarmiam... Widzę jak wyglądają.... Niesamowite, że kotki mają jakiekolwiek mleko, skoro same ważą ok 2 kg - bez dotykania policzysz wszystkie kości. No co tu dużo mówić, nigdy nie sądziłam, że kot tak jak pies pogryzie i zje kości od kurczaka albo suchy chleb. BIDA i tyle.

No ale chcę pomóc! Pomysłów mam wiele, ale ten najbardziej naglący to ograniczenie przyrostu naturalnego miauczącego dobytu.

Do rzeczy - do sterylizacji są dwie matki oraz dwie młode kotki (3 pozostałe małe to kocurki - ufff). W Serbi nie ma co liczyć na pomoc Państwa, dofinansowywane programy sterylizacji itd. Generalnie nie ma co liczyć w ogóle, ze ktoś się zainteresuje losem jakichkolwiek bezpańskich zwierzaków.

Ceny bardzo podobne do Polskich ok. 200 zł za jeden zabieg (oczywiście płatne w przeliczeniu na dinary). Być może uda się wynegocjować "zniżkę" przy 4 sztukach.
Chciałabym zebrać 1000 zł - na cztery sterylizacje, odrobaczenie i jakieś jedzenie, żeby podtuczyć towarzystwo przed zabiegami. 
 

Liczy się czas....

No i tu liczę na WAS! Najpilniej potrzeba ok. 400 zł na sterylizację matek, które w najgorszym wypadku mogą mieć kolejne małe jeszcze w tym roku. Młode mogą poczekać do zimy.

Sama nie da rady, ale wspólnymi siłami suma jest jak najbardziej do osiągnięcia.
Jeżeli chcecie mnie wspomóc - każda kwota jak wiadomo ma znaczenie. 

Zdjęcie opisu zbiórki Sterylizacja bałkańskich kotek!Zdjęcie opisu zbiórki Sterylizacja bałkańskich kotek!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kinga - awatar

  Kinga

  23.09.2016
  23.09.2016

  Aga, to ja ucinam końcówkę! Walcz dalej! :)

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  30.08.2016
  30.08.2016

  Super inicjatywa, trzymam kciuki :)

  • Agnieszka Janicka - awatar

   Agnieszka Janicka - Organizator zbiórki

   30.08.2016
   30.08.2016

   Dzięki wielkie - walczymy ; )

 • KS - awatar

  KS

  30.08.2016
  30.08.2016

  Aga - powodzenia! :)

  • Agnieszka Janicka - awatar

   Agnieszka Janicka - Organizator zbiórki

   30.08.2016
   30.08.2016

   Dziękuję bardzo!

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  29.08.2016
  29.08.2016

  zbieramy!

455 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Janicka - awatar

Agnieszka Janicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renata - awatar
Renata
120
Kinga - awatar
Kinga
25
Agnieszka - awatar
Agnieszka
150
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
KS - awatar
KS
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Magdalena - awatar
Magdalena
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij