Zbiórka Letni wypoczynek dla dzieci - zdjęcie główne

Letni wypoczynek dla dzieci

10 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Bogusława Hawryluk-Matalińska - awatar

Bogusława Hawryluk-Matalińska

Organizator zbiórki

Jestem kierownikiem grupy OPP - wolontariuszem działającym w ramach Fundacji, gdzie mam swoje subkonto na rzecz dzieci. Bardzo lubię organizować dla dzieci różne imprezy, ogniska, wyjazdy na basen, czy w miarę możliwości finansowych wycieczki czy obozy.Chciałabym aby zaistniała taka możliwość i w tym roku , żeby sprawić uśmiech na twarzach co najmniej 20 dzieci z miejscowości wiejskich z tzw ściany wschodniej, a konkretnie  z Koroszczyna i okolicy  i zorganizować im ciekawą wycieczkę,ale też zorganizować kilka spotkań z animatorami kultury  w miejscu zamieszkania.Na rzecz dzieci działam od kilkunastu lat. Współpracowałam z Caritas Siedlecką, działam w dziecięcej Fundacji , i angażuję się w różne akcje charytatywne na rzecz dzieci.Radość i uśmiech na buzi dziecka to najfajniejsza rzecz jaka może spotkać każdego z nas.Dla mnie dodaje to skrzydeł i przynosi chęć do co raz to nowych wyzwań.Dzieci są bardzo obiektywne,bardzo szczere i wdzięczne za każdy miły gest w ich stronę -Bardzo zależy mi na tym aby w tym roku wakacje były dla tych dzieci dzięki wsparciu ludzi dobrej woli wyjątkowe i niezapomniane.Dla wielu z nich spełnią się marzenia ciekawego spędzenia wakacji.dla mnie ich radość jest moja radością, ich wrażenia moimi wrażeniami . Przebywanie z dziećmi jest niesamowitym akumulatorem, a przynoszenie im radości i uśmiechu jest przeżyciem rewelacyjnym ! z góry dziekuję wszystkim tym, którzy są wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka .

10 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Bogusława Hawryluk-Matalińska - awatar

Bogusława Hawryluk-Matalińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij