Zbiórka Pożar domu - odbudowa - zdjęcie główne

Pożar domu - odbudowa

7 470 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Banach - awatar

Ewa Banach

Organizator zbiórki

12. listopada około godziny 10 rano zaczął palić się mój dom rodzinny, moja ostoja, jedyne miejsce, w którym tak naprawdę w stu procentach zawsze czułam się bezpieczna... Miejsce, które wraz z moją Córeczką staram się jak najczęściej odwiedzać... Tylko to miejsce zawsze nazywam prawdziwym DOMEM...

Poniedziałkowy poranek był najgorszym dniem mojego życia... Strach, którego nie można opisać żadnymi słowami, ból przeszywający serce na wskroś i bezradność... Nieopisany płacz mojej Mamy, wzrok mojego Taty tępo wbity w palący się dach domu... Strażacy, sąsiedzi, ludzie dobrej woli walczący bez wytchnienia o naszą dalszą przyszłość... Te sceny już nigdy nie znikną z mojej pamięci... 

Niemalże cała część mieszkalna jest do odbudowania... Wiążą się z tym ogromne koszty... Dlatego proszę z całego serca o pomoc, o choćby najmniejszą pomoc w odbudowaniu tego, co zabrał nam żywioł...


Borów Wielki, gmina Nowe Miasteczko (woj. lubuskie)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  01.12.2018
  01.12.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Artur Michalak - awatar

  Artur Michalak

  28.11.2018
  28.11.2018

  Pomagam

7 470 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Banach - awatar

Ewa Banach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 93

Joanna Rajchert - awatar
Joanna Rajchert
100
Morel - awatar
Morel
10
Mariusz Waczynski - awatar
Mariusz Waczynski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda L - awatar
Magda L
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
leszek michalak - awatar
leszek michalak
100
Sebastian - awatar
Sebastian
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij