Zbiórka Danielo walczymy dla nich - zdjęcie główne

Danielo walczymy dla nich

4 401 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Plotala - awatar

Joanna Plotala

Organizator zbiórki

Witam zbieramy dla Daniela 

To młody 29 letni tata 2 dzieci,

2 letniego Mikołaja i 4 letniego Borysa.

Daniel trafił do szpitala 14.05.21 z krwotokiem mózgowy, udarem krwotocznym mòzgu i niedowladem polowicznym lewostronnym. Ma choroby serca i nadcisnienie jest przykłuty do łózka i wózka.

Proszę pomózmy mu sie podnieść zbieramy na kosztowne leczenie i rehabilitację żeby mógl jeszcze cieszyć sie życiem 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Plotala - awatar

  Joanna Plotala

  04.12.2021
  04.12.2021

  Witam serdecznie.
  Jak widzimy zbiórka dla Daniela stanela w miejscu,kwota kturą zebraliśmy do tej pory byla bardzo pomocna za co bardzo dziękujemy.Jednak dalej będziemy się starać pomóc Danielowi i wspierać go w tych trudnych chwilach,Daniel w dalszym ciągu jeździ ze szpitala ,do szpitala ,na tą chwilę przebywa w domu ,byl już w dwóch placówkach rehabilitacyjnych ,zaczoł chodzić o kulach, lecz zdajemy sobie sprawę z tego że jeszcze długa droga przed nim by być samodzielnym,gdyż lewą rękę ma bezwładną,a noga jest na tyle sprawna ,że może wstać i trochę pochodzić o kulach,lecz w dalszym ciągu kożysta z wózka i potrzebuje rehabilitacji.
  Daniel w dalszym ciągu nie otrzymuje ręty
  ,gdyż zabraklo mu parę miesięcy ,do wymaganej ręty podstawowej,dostał od maja dokladnie 5 ,3 razy pienïądze z opueki w kwocie 200, 250 zł .
  Koszty rehabilitacji prywatnej oplacone zostały z pikniku ,ktory zorganizowala Larysa i wielu wspaniałych osób ,za co bardzo dziękujemy.
  Lecz te pieniadze też już się kończą a Daniel dalej potrzebuje rehabilitacij i pieniédzy na lekarstwa i dalszą rehabilitację,
  Mimo wszystko i mimo problemen zdrowotnych Daniel pozytywnie myśli ,że wruci ,do choćby częściowej peľnosprawności i będzie mógł samodzielnie funkcjonować ,jest ogromna poprawa u Daniela ,lecz zdajemy sobie srawę że to nie koniec .
  Proszę choć o udostępnienie i zarazem dziękuję wszystkim ,tym osobą co brali udział we sparciu Daniela .
  Trzymamy za niego kciuki i wieżymy że będzie co raz lepiej!!!!

  Zdjęcie aktualizacji 83 254

Komentarze


 • Larysa Klejman - awatar

  Larysa Klejman

  19.08.2021
  19.08.2021

  Dużo siły Daniel i wszystkiego najlepszego.

 • Paulina i Łukasz - awatar

  Paulina i Łukasz

  28.07.2021
  28.07.2021

  Wracaj do zdrowia!

4 401 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Plotala - awatar

Joanna Plotala

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Izabela Iza Inowrocław - awatar
Izabela Iza Inowrocław
50
Jolanta Sylwestrzak - awatar
Jolanta Sylwestrzak
50
Robert Wojda - awatar
Robert Wojda
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert Wojda - awatar
Robert Wojda
20
Wioletta Wypychowska - awatar
Wioletta Wypychowska
10
Nina - awatar
Nina
20
Anonimowy darczyńca - awatar
Anonimowy darczyńca
10
Pawel - awatar
Pawel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij