Zbiórka bez domu - zdjęcie główne

bez domu

46 842 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciło 849 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Henryk Saletra - awatar

Henryk Saletra

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, Drodzy Znajomi! Ludzie Dobrego Serca! Nazywam się Henryk Saletra. Jestem katechetą w archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Życie bardzo mnie doświadczyło poprzez to, że kilkanaście lat temu mój ojciec popełnił samobójstwo (powiesił się). Mieszkałem tylko z mamą. Kilkanaście miesięcy temu straciłem mieszkanie. Powodem tego było to, że w trosce o leczenie chorej mamy zmuszony byłem wziąć kilka kredytów w bankach. W pewnym momencie stało się tak, że nie było na zapłatę rat. Komornik chciał zająć mieszkanie. Po konsultacjach ze specjalistami zmuszony byłem sprzedać mieszkanie i spłacić długi, aby uniknąć dalszych odsetek i kosztów komorniczych. Długi w większości spłacone, a ja z mamą byłem bez mieszkania. Dnia 3 października 2021 roku moja mamusia odeszła do wieczności. 😢 Zostałem sam, bez rodzeństwa i bliskiej rodziny. W dodatku bez mieszkania. Jestem tym wszystkim załamany. Nie widzę już sensu dalszego życia. Bardzo chciałbym zamieszkać we własnym mieszkaniu. Mieszkanie znalazłem, ale brakuje finansów na jego kupno. Zwracam się do ludzi dobrego serca, dla których mój los nie jest obojętny, z prośbą o wsparcie akcji, która będzie pomocną w zakupie mieszkania. Czy będą tacy, którzy przyczynią się do tego, abym mógł zamieszkać we własnym mieszkaniu? Bardzo Was Wszystkich proszę, nie zostawiajcie mnie z tym samego! 😢 Ofiarodawcom, dla których nie jest obojętny mój los, już dzisiaj mówię - Bóg zapłać!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Teresa - awatar

  Teresa

  14.02.2023
  14.02.2023

  Z całego serca życzę panu realizacji celu mieszkaniowego i spełnienia wszystkich pragnień Pozdrawiam !!!!😊

 • Iwona - awatar

  Iwona

  06.01.2023
  06.01.2023

  Powodzenia

 • Krzysztof Kowalczyk - awatar

  Krzysztof Kowalczyk

  27.11.2022
  27.11.2022

  Powodzenia

 • Justyna Krych - awatar

  Justyna Krych

  06.11.2022
  06.11.2022

  Licytacje róż różańcowych

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.10.2022
  29.10.2022

  Wiele łask.

46 842 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciło 849 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Henryk Saletra - awatar

Henryk Saletra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 849

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Czerwińska - awatar
Anna Czerwińska
20
Piotr - awatar
Piotr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna S. - awatar
Anna S.
30
Jacek - awatar
Jacek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gucio - awatar
Gucio
4
Xcez - awatar
Xcez
50
Sylwia - awatar
Sylwia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij