Zbiórka bez domu - zdjęcie główne

bez domu

42 048 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciły 754 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Henryk Saletra - awatar

Henryk Saletra

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, Drodzy Znajomi! Ludzie Dobrego Serca! Nazywam się Henryk Saletra. Jestem katechetą w archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Życie bardzo mnie doświadczyło poprzez to, że kilkanaście lat temu mój ojciec popełnił samobójstwo (powiesił się). Mieszkałem tylko z mamą. Kilkanaście miesięcy temu straciłem mieszkanie. Powodem tego było to, że w trosce o leczenie chorej mamy zmuszony byłem wziąć kilka kredytów w bankach. W pewnym momencie stało się tak, że nie było na zapłatę rat. Komornik chciał zająć mieszkanie. Po konsultacjach ze specjalistami zmuszony byłem sprzedać mieszkanie i spłacić długi, aby uniknąć dalszych odsetek i kosztów komorniczych. Długi w większości spłacone, a ja z mamą byłem bez mieszkania. Dnia 3 października 2021 roku moja mamusia odeszła do wieczności. 😢 Zostałem sam, bez rodzeństwa i bliskiej rodziny. W dodatku bez mieszkania. Jestem tym wszystkim załamany. Nie widzę już sensu dalszego życia. Bardzo chciałbym zamieszkać we własnym mieszkaniu. Mieszkanie znalazłem, ale brakuje finansów na jego kupno. Zwracam się do ludzi dobrego serca, dla których mój los nie jest obojętny, z prośbą o wsparcie akcji, która będzie pomocną w zakupie mieszkania. Czy będą tacy, którzy przyczynią się do tego, abym mógł zamieszkać we własnym mieszkaniu? Bardzo Was Wszystkich proszę, nie zostawiajcie mnie z tym samego! 😢 Ofiarodawcom, dla których nie jest obojętny mój los, już dzisiaj mówię - Bóg zapłać!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krzysztof Kowalczyk - awatar

  Krzysztof Kowalczyk

  27.11.2022
  27.11.2022

  Powodzenia

 • Justyna Krych - awatar

  Justyna Krych

  06.11.2022
  06.11.2022

  Licytacje róż różańcowych

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.10.2022
  29.10.2022

  Wiele łask.

 • Natan Gaul - awatar

  Natan Gaul

  02.10.2022
  02.10.2022

  Dużo siły do walki po prostu o dom i lepszy byt! Mimo, że jesteśmy kompletnie z dwóch różnych światów jeśli chodzi o sympatie polityczne to widzę, że naprawdę potrzebuje Pan Pomocy. Dobro spotyka Nas najczęściej od osób, od których nigdy się nie spodziewamy. Bardzo poruszyła mnie Pana historia i życzę dużo zdrowia i siły. Też nie mam łatwo, ale nie da się do Pana sytuacji przyrównać mojej. Znaczymy tyle w życiu ile dajemy drugiemu człowiekowi. Znajome słowa prawda? Takie prawdziwe. No nic. Dużo siły! Natan z Polanicy-Zdrój.

  • Henryk Saletra - awatar

   Henryk Saletra - Organizator zbiórki

   02.10.2022
   02.10.2022

   Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.06.2022
  28.06.2022

  Niech Matka Najświętsza błogosławi Panu na całe życie, Panie Henryku. I niech się Pan nie poddaje.

42 048 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciły 754 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Henryk Saletra - awatar

Henryk Saletra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 754

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Remigiusz - awatar
Remigiusz
30
Stanisław Syska - awatar
Stanisław Syska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elżbieta Pokładnik - awatar
Elżbieta Pokładnik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof Kowalczyk - awatar
Krzysztof Kowalczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij