Zbiórka Mikołaj dla romskich dzieci - zdjęcie główne

Mikołaj dla romskich dzieci

3 605 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Piechowicz - awatar

Katarzyna Piechowicz

Organizator zbiórki

Przez ostatnie dwa lata z okazji Mikołaja udało się zorganizować akcję dzięki której obdarowaliśmy upominkami gromadę romskich dzieci.

A wyglądalo to o tak: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=GnQMSnBBr2A&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2IEPum5nTYIhCswqjggyVt8tbWS8qPbT-c-VvrKK0gEtv8HrPGokPxMxg


( dwa lata temu tak: https://www.youtube.com/watch?v=rINYhYfFPYE)

Akcja była skierowana do dzieci, których rodziny nie są zamożne i w większości przypadków był to jedyny Mikołajkowy prezent jaki dzieci otrzymały.  Rok temu dzięki Waszej pomocy udało się w ten sposób obdarować 40 dzieciaków! 

We wrześniu padły pierwsze pytania ze strony maluchów " Czy będzie w tym roku Mikołaj? " - Przerażające jest to, że jakiekolwiek dziecko musi brać pod uwagę, że może go po prostu nie być, i jednocześnie te pytania pokazaly, jak bardzo one czekaja na ten dzień.

I choć nie mam gwarancji, że akcja po raz kolejny się uda, to jednak mocno wierzę, że dzięki Wam to się wydarzy.

Marzę aby te dzieci nie tyle dostały prezent co przede wszystkim by poczuły, że też są ważne i , że ktoś o nich pamięta.

Dlatego, aby to się udało rusza zrzutka 

i ogromnie Was proszę o wsparcie, bez którego nie uda się tego ponownie zrobić.

Za wszystko, za udostępnienie, za każdą pomoc w jakiejkolwiek postaci...

Dziękuję.

Kasia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 605 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Piechowicz - awatar

Katarzyna Piechowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Joanna Mackowiak - awatar
Joanna Mackowiak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
25
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
na odczarowanie muru - awatar
na odczarowanie muru
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij