Zbiórka Pomoc chorym ptakom z Opola - zdjęcie główne

Pomoc chorym ptakom z Opola

471 zł  z 215 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Falecka - awatar

Marta Falecka

Organizator zbiórki

Witam, ta zbiórka jest stworzona z myślą o ptakach chorych i rannych znajdujacyxch się pod opieką Pani Ireny, która od wielu lat niesie pomoc potrzebującym ptakom. U niej zdrowieją, dochodzą do siebie - sa leczone i rehabilitowane. Wiekszość wraca na wolność i w pełni z niej korzysta. Te które nie mogą juz powrócić zostają. Każdy kto przychodzi z rannym lub chorym ptakiem, może liczyć na pomoc i pozostawienie ptaka w doświadczonych rękach. Z zebranych pieniędzy planuje zakup reczników papierowych w rolkach dla ptaków, które są zuzywane szybko i zawsze ich brak. Nie liczę na wpłatę wielkich sum, ale może kilka osób wpłaci po 5 lub 10 zł. Po zakończeniu przedstawię paragon za zakup. Pomóżcie mi pomóc ptakom

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marta Falecka - awatar

  Marta Falecka

  30.06.2018
  30.06.2018

  Kochani, za resztę pieniędzy zakupię rolki dla P. Ireny. Jak będę w okolicy to podrzucę. Serdecznie dziękuje wszystkim za okazane serce. Jestem Wam niezmiernie wdzięczna. Paragon wrzuce po zakupie. Pozdrawiam

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.06.2018
  19.06.2018

  dla cudownej Pani Irenki żeby dalej miała siłe !

471 zł  z 215 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Falecka - awatar

Marta Falecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bogna - awatar
Bogna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Grzegorz Smolarczyk - awatar
Grzegorz Smolarczyk
20
Klau - awatar
Klau
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij