Zbiórka TYTAN 2024 Pomóżmy Marlence - miniaturka zdjęcia

TYTAN 2024 Pomóżmy Marlence Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka TYTAN 2024 Pomóżmy Marlence - zdjęcie główne

TYTAN 2024 Pomóżmy Marlence

3 150 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Przemyski Region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji jest stowarzyszeniem non profit posiadającym status Organizacji Pożytku Publicznego. Naszą statutową dewizą jest "SERVO PER AMIKECO" - "SŁUŻYĆ POPRZEZ PRZYJAŹŃ".  Córeczka jednego z nas potrzebuje pomocy więc w dniu 11 sierpnia 2024 roku organizujemy dla niej charytatywny 7-mio km terenowy  z przeszkodami - TYTAN-2024 oraz zbiórki finansowe.

Marlenka urodziła się 11 grudnia 2019 roku. Już po porodzie rodzice otrzymywali pierwsze szczątkowe informacje że jest coś nie tak. Problemy z serduszkiem, słuchem. W 4-tym miesiącu jej życia rodzice dowiedzieli się że Marlenka jest wiotka. Nie rozwijała się tak jak pozostałe dzieci. Od tamtego czasu jest ciągle diagnozowana, w tym w instytucie Matki i Dziecka w Warszawie pod kątem chorób genetycznych. Marlenka nie mówi. Ma problemy z przełykaniem pokarmów. Nie potrafi samodzielnie pogryźć jedzenia. Kiedy dopada ją infekcja Marlenka ma ogromny problem z przełknięciem i odkrztuszeniem wydzieliny.  Marlenka jest stale rehabilitowana. Wchodzi w to terapia ruchowa, logopedyczna, psychologiczna, pedagogiczna. Marlenka mimo swoich ograniczeń dzięki rehabilitacji zaczęła czworakować i chodzić. Ma jednak z tym problemy. Jej chód jest zachwiany dlatego wymaga ciągłego podtrzymywania i asekuracji.   Dzieckiem opiekuje się praktycznie ojciec (policjant KPP Jarosław) ponieważ u matki dziewczynki w 2022 roku zdiagnozowano raka. Jest po operacji w trakcie leczenia chemioterapeutycznego i wymaga stałej pomocy przy normalnym funkcjonowaniu. Nie jest w stanie w pełnym wymiarze opiekować się Marlenką.

Rodzice robią wszystko co w ich mocy, by zapewnić córce  prawidłową opiekę, leczenie i  podstawową codzienną rehabilitację. Mimo wielu problemów związanych z chorobą Marlenki  walczą o lepsze jutro...

WYCIĄGNIJ DŁOŃ DO TYCH, KTÓRZY CIĘ POTRZEBUJĄ.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Artur - awatar

    Artur

    18.06.2024
    18.06.2024

    Życzę powodzenia, wytrwalosci oraz dużo dużo cierpliwości jeszcze raz powodzenia

3 150 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 52

Anna - awatar
Anna
10
KamiLo - awatar
KamiLo
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciej - awatar
Maciej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dominika - awatar
Dominika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij