Zbiórka Odra umiera - zdjęcie główne

Odra umiera

5 008 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Każdego dnia dostajemy dziesiątki zgłoszeń o dogorywających rybach, ptakach wodnych  i ssakach, które miały kontakt z zatrutą wodą. Większości z nich nie jesteśmy już w stanie pomoc, o resztę walczymy jak umiemy.

'Ptaki wykazują silne objawy zatrucia, są wychudzone, nie chcą jeść, mają silne biegunki. Dostają leki i kroplówki. Zobaczcie w jakim stanie trafiła do nas jedna z mew - jest ledwie żywym szkieletem. 

Brzeg Odry, mimo, że tak już przepięknie wysprzątany z ofiar tego koszmaru wygląda przygnębiająco. Nadal pełno w nim martwych ryb, w tym 40-kilowych sumów.

''‼️   Trzymajcie kciuki za Odrę, żeby była jeszcze dobra i piękna. I wspierajcie ratowanie zatrutych ptaków, które do nas trafiają. Ich leczenie jest kosztowne, żmudne i w wielu przypadkach skazane na porażkę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.08.2022
  15.08.2022

  💚💚💚

 • Wojciech Lewandowski - awatar

  Wojciech Lewandowski

  15.08.2022
  15.08.2022

  Smutna sprawa oby udało się uratować kilka zwierzaków

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.08.2022
  15.08.2022

  Nie piszcie, że się zwijacie, bo to przeraża:( Dziękuję za to co robicie dla zwierząt<3

5 008 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 83

Maria - awatar
Maria
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agnieszka Paleczna - awatar
Agnieszka Paleczna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna G - awatar
Justyna G
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta - awatar
Jolanta
20
Grzegorz Kryg - awatar
Grzegorz Kryg
20
Lusia - awatar
Lusia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij