Zbiórka Ratujemy Mańka - zdjęcie główne

Ratujemy Mańka

2 861 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Podwysocka - awatar

Agata Podwysocka

Organizator zbiórki

Kochani, możecie pomóc Mańkowi, naszemu ośmiomiesięcznemu kotkowi przemóc, przetrwać i zwalczyć chorobę, która go zaatakowała. Niestety lekarze jeszcze nie wiedzą, czym jest spowodowana, ale jej wynikiem jest autoagresja skierowana przeciwko ciałkom krwi. System immunologiczny Mańka z nieznanego powodu zabija własne komórki. Do tej pory w ciągu czterech dni od ataku choroby na podtrzymanie życia, diagnozę, wszelkiego rodzaju testy, hospitalizację oraz transfuzję krwi wydaliśmy 3500zł. Dziś pojawiło się światełko w tunelu i szansa na to, że wszystko skończy się dobrze. Aby tak było, musimy być gotowi na wydanie podobnej lub wyższej kwoty. Nasze nadwyrężone pandemicznie konta wyczyściliśmy już zupełnie. Nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy teraz odpuścić i...

Dlatego jeśli chcecie i możecie pomóc Maniutkowi, udostępniamy naszą ostatnią deskę ratunku - zbiórkę. 

Jeśli wszystko się uda, pieniądze które zostaną, przekażemy dla kolejnego potrzebującego zwierzęcia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agata Podwysocka - awatar

  Agata Podwysocka

  23.01.2022
  23.01.2022

  Dzięki Wam Maniuś od miesiąca jest w domu. Czuje się coraz lepiej, zachowuje już prawie normalnie, ale jest to okupione cotygodniowymi specjalistycznymi wizytami w klinice, kontrolą morfologii, przyjmowaniem dużej ilości leków… i wielką niewiadomą. Pani doktor powoli zaczyna schodzić z dużej dawki sterydu, co moze w którymś momencie pogorszyć znow jego stan. Stąd ciągłe wizyty. Kotek po przeżyciach zrobił się mniej ufny i bardziej od nas stroni. W końcu to my go wozimy do tej złej pani i dajemy gorzkie syropki. ;) Zrobił się też wybredny, jeśli chodzi o jedzenie, co utrudnia podawanie leków. Jeśli możecie, nadal prosimy o pomoc lub udostępnianie. Ściskamy wszystkich❤️

  Zdjęcie aktualizacji 86 387

Komentarze


 • Hania, Wojtek, Adam - awatar

  Hania, Wojtek, Adam

  29.12.2021
  29.12.2021

  Dla Mikołaja...:)

 • Wieczorki - awatar

  Wieczorki

  13.12.2021
  13.12.2021

  Kochani dla Maniusia (tym razem od kolegi i koleżanki z UŁ) . Zdrowiej szybciutko Koteczku.

  • Agata Podwysocka - awatar

   Agata Podwysocka - Organizator zbiórki

   13.12.2021
   13.12.2021

   …❤️

 • Magda H. - awatar

  Magda H.

  09.12.2021
  09.12.2021

  Trzymam kciuki za Mańka!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.12.2021
  09.12.2021

  Wracaj do zdrowia kitku! 😻

  • Agata Podwysocka - awatar

   Agata Podwysocka - Organizator zbiórki

   09.12.2021
   09.12.2021

   Maniek będzie wdzięczny, a my już jesteśmy! Ściskamy!

2 861 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Podwysocka - awatar

Agata Podwysocka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 74

Ewka - awatar
Ewka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Konik w Paski - awatar
Konik w Paski
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hania, Wojtek, Adam - awatar
Hania, Wojtek, Adam
50
Przemysław Swoboda - awatar
Przemysław Swoboda
20
Marcel Plewiński - awatar
Marcel Plewiński
20
Krzysztof Macios - awatar
Krzysztof Macios
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij