Zbiórka Lekki samochód ratowniczy - zdjęcie główne

Lekki samochód ratowniczy

1 072 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne w Nowym Dworze Mazowieckim jest młodą jednostką ratowniczą skierowaną głównie na dziedzine ratownictwa jaka jest ratownictwo-wodne. Jesteśmy także jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w związku z czym naszym obowiązkiem jest tez niesienie pomocy w razie pożarów i innych niebezpiecznych zdarzeń. 

Głównym narzędziem dla strażaków w walce z pożarami  jest samochód ratowniczo-gaśniczy.

W związku z powyższym jednostka nasza zwraca się z prośbą o dofinansowanie działalności w postaci zbiórki pieniężnej na zakup nowego lekkiego, samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Samochód miałby za zadanie wspomagać nasze działania ratownicze na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin, Modlin Twierdza.

Jako młoda jednostka OSP w obecnym czasie zdobywamy pełne szlify pożarnicze poprzez uczestnistwo w szkoleniach i kursach pożarniczych, wspomagamy już inne jednostki powiatu nowodworskiego podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aneta Salamonowicz - awatar

  Aneta Salamonowicz

  07.03.2017
  07.03.2017

  ,

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.03.2017
  03.03.2017

  Op

1 072 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ewa Milner-Kochańska - awatar
Ewa Milner-Kochańska
50
Ze zrzutka.pl - awatar
Ze zrzutka.pl
680
Laura - awatar
Laura
20
Marcin - awatar
Marcin
47
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Salamonowicz - awatar
Aneta Salamonowicz
20
Malwina Roszczyk - awatar
Malwina Roszczyk
20
Adam Jabłoński - awatar
Adam Jabłoński
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij