Zbiórka Lekki samochód ratowniczy - zdjęcie główne

Lekki samochód ratowniczy

1 072 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne w Nowym Dworze Mazowieckim jest młodą jednostką ratowniczą skierowaną głównie na dziedzine ratownictwa jaka jest ratownictwo-wodne. Jesteśmy także jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w związku z czym naszym obowiązkiem jest tez niesienie pomocy w razie pożarów i innych niebezpiecznych zdarzeń. 

Głównym narzędziem dla strażaków w walce z pożarami  jest samochód ratowniczo-gaśniczy.

W związku z powyższym jednostka nasza zwraca się z prośbą o dofinansowanie działalności w postaci zbiórki pieniężnej na zakup nowego lekkiego, samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Samochód miałby za zadanie wspomagać nasze działania ratownicze na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki - Modlin, Modlin Twierdza.

Jako młoda jednostka OSP w obecnym czasie zdobywamy pełne szlify pożarnicze poprzez uczestnistwo w szkoleniach i kursach pożarniczych, wspomagamy już inne jednostki powiatu nowodworskiego podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Aneta Salamonowicz - awatar

  Aneta Salamonowicz

  07.03.2017
  07.03.2017

  ,

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.03.2017
  03.03.2017

  Op

1 072 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ewa Milner-Kochańska - awatar
Ewa Milner-Kochańska
50
Ze zrzutka.pl - awatar
Ze zrzutka.pl
680
Laura - awatar
Laura
20
Marcin - awatar
Marcin
47
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Salamonowicz - awatar
Aneta Salamonowicz
20
Malwina Roszczyk - awatar
Malwina Roszczyk
20
Adam Jabłoński - awatar
Adam Jabłoński
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij