Julia Sieńko
Dziękuję Wam za wsparcie. ❤️🩹
To wiele dla mnie znaczy!


🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Pomóż Ani w najtrudniejszym czasie – walczymy o każdy dzień.
Ania ma 43 lata. Jest mamą dwóch wspaniałych synów i babcią ukochanej wnuczki. Zawsze była osobą, która dawała innym siłę – Dziś to ona potrzebuje naszej pomocy.
Od miesięcy Ania walczy z nowotworem. Przeszła już wiele: liczne operacje, wyczerpujące cykle chemioterapii, bolesne dni i nieprzespane noce. Mimo wszystko wciąż ma w sobie nadzieję i ogromne pragnienie życia. Niestety, lekarze nie dają już szans na wyzdrowienie – proponują jedynie opiekę paliatywną.
Ania nie pracuje, a jej mąż samotnie utrzymuje rodzinę i opiekuje się nią oraz dziećmi. Każdy dzień to walka nie tylko z chorobą, ale też z rosnącymi kosztami: rachunkami, lekami, dojazdami do szpitala, codziennymi potrzebami. Ich sytuacja finansowa jest bardzo trudna.
Dlatego prosimy o pomoc.
Nie prosimy o wiele – każda złotówka, każda wpłata, każde udostępnienie tej zbiórki to ogromne wsparcie. To realna pomoc w codziennym życiu Ani i jej rodziny. Pomóżmy im przetrwać ten trudny czas.
Dziękujemy za każdą formę pomocy.
Wspólnie możemy dać Ani i jej bliskim trochę spokoju, poczucia bezpieczeństwa i świadomości, że nie są w tej walce sami.

Dziękuję Wam za wsparcie. ❤️🩹
To wiele dla mnie znaczy!

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Anusia, wiesz, że trzymamy kciuki za ciebie od samego poczatku, wierzymy, bardzo wierzymy w to, że wszystko bedzie dobrze, bo nie wyobrażamy sobie, żeby było inaczej. Jesteśmy pewni, że jeszcze tysiące godzin rozmów przed nami, spotkań i nie raz jeszcze ulepimy nie jednego bałwana. Kochamy Cię bardzo, trzymamy kciuki. Wiesz, że jesteś SIŁACZKĄ.
Maliniaki
Damy rade💪
Teresa Kołodzińska -Sieńko
Trzymaj się Aniu 😘♥️
Stela
Aniu kochana wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za ciebie!Zdrowiej!!!
Magda z rodziną
Aniu, trzymamy kciuki za powrót do zdrowia! <3