Zbiórka Gabinet kosmetyczny :) - miniaturka zdjęcia

Gabinet kosmetyczny :)

Zbiórka Gabinet kosmetyczny :) - zdjęcie główne

Gabinet kosmetyczny :)

1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Karolina Majewska - awatar

Karolina Majewska

Organizator zbiórki

Dzień dobry 😉


Chciałabym się podzielić z Państwem moim projektem.Pomysł ten dotyczy założenia własnej działalności. Dokładniej chodzi o gabinet kosmetyczny.
W maju tego roku ukończyłam szkolenie z zakresu pogrubiania i przedłużania rzęs metoda 2-3D. 

Cały czas pracuje i doskonale technike, jednak w warunkach domowych nie jestem w stanie pokryć tych podstawowych kosztów "na start".Całość opiewa na około 10 tysięcy złotych. Pieniądze te wystarczyły by na kaucję za mały lokal w moim mieście, wyposażenie gabinetu kosmetycznego oraz jego dekoracje, materiał i sprzęt potrzebny by zająć się tym profesjonalne oraz wszystko związane z marketingiem.
W moim regionie usługi kosmetyczne są jednym z niszowych biznesów. Chętnych kobiet jest więcej jak wykonujących te usługi kandydatów. Stąd zrodziła się myśl o stworzeniu czegoś własnego. Dodatkowo gdy moja działalność by się powoli rozwijała chciałabym poszerzyć usługi o stylizację paznokci oraz usługi fryzjerskie. Mam nadzieję że opis ten wystarczy by choć trochę naswietlić cel mojej zbiórki.Cel na jaki zbieram środki jest dla mnie bardzo ważny ponieważ ciężko o normalna pracę na Warmii i Mazurach. Jest to duża szansa by radzić sobie na "swoim.
Serdecznie pozdrawiam i proszę o pomoc 😉No i do zobaczenia w moim salonie jeśli się uda. Z przyjemnością będę gościć jak najwięcej klientów 😉

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Karolina Majewska - awatar

Karolina Majewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij