Zbiórka Zbieram na skromne M2 - zdjęcie główne

Zbieram na skromne M2

10 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabrysia Kluger - awatar

Gabrysia Kluger

Organizator zbiórki

Jestem Mamą prawie 16 miesiecznego Patryka. Patryk jest dzieckiem DZieki Bogu zdrowym i radosnym. Niestety nie mamy swojego mieszkania ,mieszkm chwilowo w domu ktory nalezy do mojej siostry.    W sierpniu zmarła niestety moja Kochna Mama która mi pomagała finansowo.Zbieram pieniadze na mieszkanie dla mnie ,mojego synka i mojego partnera który jest chory leczy sie i nie moze w tej chwili pracowac. Bede wdzieczna za każda zlotówkie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Gabrysia Kluger - awatar

  Gabrysia Kluger

  21.02.2018
  21.02.2018

  To moj Synuś Patryk . Zbieramy pieniążkina swoj ciasny ale własny kąt. Wszędzie dobrze ale we własnym domu najlepiej.

  Zdjęcie aktualizacji 12 307

10 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabrysia Kluger - awatar

Gabrysia Kluger

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Gabrysia Kluger - awatar
Gabrysia Kluger
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij