Zbiórka Bilety do Afryki - zdjęcie główne

Bilety do Afryki

551 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Wołyński - awatar

Kuba Wołyński

Organizator zbiórki

Cześć!

Jestem Kuba, pochodzę z Mazur i mam 22 lata. Razem z przyjacielem wyjeżdżamy do Gambii (zachodnia Afryka), aby edukować lokalną społeczność. Wykształcenie szkolne jest dla tych ludzi bardzo drogie i cenią sobie przekazywane przez nas informacje. Nieodpłatnie zapewniamy im książki oraz pokazujemy filmy.

Ostatnio byliśmy tam 4 miesiące i widzimy efekty naszej pracy. Ludzie bardzo cieszą się, gdy nas widzą, a uczą się nie tylko dzieci :).

Oprócz charakteru edukacyjnego często dla tych najmłodszych jesteśmy pierwszymi białymi jakich widzieli/dotknęli w życiu. 

To coś niesamowitego widzieć radość tych ludzi i dawanie im przysłowiowej wędki. 

Tymczasem zbieramy na bilety lotnicze. Ich zakup to główny koszt wyprawy, dlatego będziemy wdzięczni za każde Wasze wsparcie. W międzyczasie pracujemy zawodowo, by pokryć inne koszty wyprawy i życie tam na miejscu.

Planowany wylot: LISTOPAD 2019

Cel: 6000zł


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
551 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Wołyński - awatar

Kuba Wołyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Marzena Drażba - awatar
Marzena Drażba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
D.W. - awatar
D.W.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
N.F.D - awatar
N.F.D
20
Daniel Molenda - awatar
Daniel Molenda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jarosław Wołyński - awatar
Jarosław Wołyński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij