Zbiórka Bilety do Afryki - miniaturka zdjęcia

Bilety do Afryki

Zbiórka Bilety do Afryki - zdjęcie główne

Bilety do Afryki

551 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Kuba Wołyński - awatar

Kuba Wołyński

Organizator zbiórki

Cześć!

Jestem Kuba, pochodzę z Mazur i mam 22 lata. Razem z przyjacielem wyjeżdżamy do Gambii (zachodnia Afryka), aby edukować lokalną społeczność. Wykształcenie szkolne jest dla tych ludzi bardzo drogie i cenią sobie przekazywane przez nas informacje. Nieodpłatnie zapewniamy im książki oraz pokazujemy filmy.

Ostatnio byliśmy tam 4 miesiące i widzimy efekty naszej pracy. Ludzie bardzo cieszą się, gdy nas widzą, a uczą się nie tylko dzieci :).

Oprócz charakteru edukacyjnego często dla tych najmłodszych jesteśmy pierwszymi białymi jakich widzieli/dotknęli w życiu. 

To coś niesamowitego widzieć radość tych ludzi i dawanie im przysłowiowej wędki. 

Tymczasem zbieramy na bilety lotnicze. Ich zakup to główny koszt wyprawy, dlatego będziemy wdzięczni za każde Wasze wsparcie. W międzyczasie pracujemy zawodowo, by pokryć inne koszty wyprawy i życie tam na miejscu.

Planowany wylot: LISTOPAD 2019

Cel: 6000zł


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
551 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Kuba Wołyński - awatar

Kuba Wołyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Marzena Drażba - awatar
Marzena Drażba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
D.W. - awatar
D.W.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
N.F.D - awatar
N.F.D
20
Daniel Molenda - awatar
Daniel Molenda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jarosław Wołyński - awatar
Jarosław Wołyński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij