Zbiórka Pomoc dzieciom w Gambii 2019 - miniaturka zdjęcia

Pomoc dzieciom w Gambii 2019

Zbiórka Pomoc dzieciom w Gambii 2019 - zdjęcie główne

Pomoc dzieciom w Gambii 2019

15 607 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 738 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Madeńska - awatar

Sylwia Madeńska

Organizator zbiórki

Jako zwycięzcy pierwszej polskiej edycji  Love Island, postanowiliśmy z Mikołajem wykorzystać popularność, którą dał nam program i zrobić coś pożytecznego. Pracując przy konkursie Mister Polski 2019, poznaliśmy Norberta Dąbka - filantropa i społecznika, który zaraził nas swoją pasją do pomagania. Usłyszeliśmy historię 400 dzieci z jednej ze szkół w Gambii, które potrzebują natychmiastowej pomocy. Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec tych dramatów, które mają tam miejsce i dokładamy swoją cegiełkę do akcji pomocy. Już 20 listopada wylatujemy do Gambii z misją pomocy jako wolontariusze i chcemy pomagać. Wy również możecie przyłączyć się do akcji i dołożyć swoją cegiełkę poprzez wpłaty. Potrzebne jest dosłownie wszystko - żywność, przybory szkolne, ubrania. Na miejscu zapoznamy się z sytuacją i za zebrane środki zakupimy najpotrzebniejsze rzeczy, aby dzieci w szkole w Busumbala miały po prostu lepsze życie i ludzkie warunki do edukacji i rozwoju.

Na naszych social mediach będziemy Wam relacjonować  pobyt oraz całą akcję pomocy. Bez wychodzenia z domu zobaczycie historie, które napisało życie. 

Liczymy na Waszą hojność. Liczy się każda złotówka i bardzo Was prosimy o wsparcie tego projektu. Dobro wraca, a w tym przypadku potrzeba naprawdę niewiele, aby zrobić naprawdę wielkie rzeczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Barbara Katie Pupiec - awatar

  Barbara Katie Pupiec

  26.11.19
  26.11.19

  Pomagajmy

 • Wojtek N. UK - awatar

  Wojtek N. UK

  26.11.19
  26.11.19

  Moja corka rok temu byla 2 tygodnie w Ugandzie pomagac lokalnej spolecznosci. Gratuluje pomyslu i zapalu. Popieram wasza zbiorke w 100%. Dla nas 5zl to nic dla nich to bardzo duzo.....

 • Jolanta Zgnilec - awatar

  Jolanta Zgnilec

  25.11.19
  25.11.19

  Pomagam bo mogę :) Ty też możesz więc pomagaj 😉

 • Pomagająca i szczęśliwa Anna - awatar

  Pomagająca i szczęśliwa Anna

  25.11.19
  25.11.19

  Pomagamy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.19
  25.11.19

  Słodkie dzieci. Ludzie wpłacajcie,

15 607 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 738 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Madeńska - awatar

Sylwia Madeńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 738

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Misia - awatar
Misia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotr Kwasniewski - awatar
Piotr Kwasniewski
20
Natalia Narwojsz - awatar
Natalia Narwojsz
5
Natalia wasilewska - awatar
Natalia wasilewska
20
Ewa Agnetha - awatar
Ewa Agnetha
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij