Zbiórka Pomoc dzieciom w Gambii 2019 - zdjęcie główne

Pomoc dzieciom w Gambii 2019

15 607 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 738 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Madeńska - awatar

Sylwia Madeńska

Organizator zbiórki

Jako zwycięzcy pierwszej polskiej edycji  Love Island, postanowiliśmy z Mikołajem wykorzystać popularność, którą dał nam program i zrobić coś pożytecznego. Pracując przy konkursie Mister Polski 2019, poznaliśmy Norberta Dąbka - filantropa i społecznika, który zaraził nas swoją pasją do pomagania. Usłyszeliśmy historię 400 dzieci z jednej ze szkół w Gambii, które potrzebują natychmiastowej pomocy. Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec tych dramatów, które mają tam miejsce i dokładamy swoją cegiełkę do akcji pomocy. Już 20 listopada wylatujemy do Gambii z misją pomocy jako wolontariusze i chcemy pomagać. Wy również możecie przyłączyć się do akcji i dołożyć swoją cegiełkę poprzez wpłaty. Potrzebne jest dosłownie wszystko - żywność, przybory szkolne, ubrania. Na miejscu zapoznamy się z sytuacją i za zebrane środki zakupimy najpotrzebniejsze rzeczy, aby dzieci w szkole w Busumbala miały po prostu lepsze życie i ludzkie warunki do edukacji i rozwoju.

Na naszych social mediach będziemy Wam relacjonować  pobyt oraz całą akcję pomocy. Bez wychodzenia z domu zobaczycie historie, które napisało życie. 

Liczymy na Waszą hojność. Liczy się każda złotówka i bardzo Was prosimy o wsparcie tego projektu. Dobro wraca, a w tym przypadku potrzeba naprawdę niewiele, aby zrobić naprawdę wielkie rzeczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Barbara Katie Pupiec - awatar

  Barbara Katie Pupiec

  26.11.2019
  26.11.2019

  Pomagajmy

 • Wojtek N. UK - awatar

  Wojtek N. UK

  26.11.2019
  26.11.2019

  Moja corka rok temu byla 2 tygodnie w Ugandzie pomagac lokalnej spolecznosci. Gratuluje pomyslu i zapalu. Popieram wasza zbiorke w 100%. Dla nas 5zl to nic dla nich to bardzo duzo.....

 • Jolanta Zgnilec - awatar

  Jolanta Zgnilec

  25.11.2019
  25.11.2019

  Pomagam bo mogę :) Ty też możesz więc pomagaj 😉

 • Pomagająca i szczęśliwa Anna - awatar

  Pomagająca i szczęśliwa Anna

  25.11.2019
  25.11.2019

  Pomagamy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.2019
  25.11.2019

  Słodkie dzieci. Ludzie wpłacajcie,

15 607 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 738 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Madeńska - awatar

Sylwia Madeńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 738

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Misia - awatar
Misia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotr Kwasniewski - awatar
Piotr Kwasniewski
20
Natalia Narwojsz - awatar
Natalia Narwojsz
5
Natalia wasilewska - awatar
Natalia wasilewska
20
Ewa Agnetha - awatar
Ewa Agnetha
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij