Zbiórka Pomoc dla Gammy! - zdjęcie główne

Pomoc dla Gammy!

4 927 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Gamma potrącona przez auto błaga o wsparcie!

Cóż. Najlepiej dobić! Po co leczyć parszywego kundla, który wszedł na drogę i trafił prosto pod koła samochodu! Szkoda pieniędzy. Szkoda czasu. Dobić łopatą i nie będzie problemu... Takie głosy usłyszeli młodzi, wrażliwi ludzie, którzy, jak się okazało, wybitnie dobrze znaleźli się w TYM miejscu i o TEJ porze. Inaczej, co stałoby się z Gammą, strach pomyśleć. Dowiedzieli się też od pijanego mężczyzny, pomysłodawcy zatłuczenia psa, że są NIENORMALNI skoro chcą ratować zwierzaka.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla Gammy!

Prowincjonalne miasteczko w województwie mazowieckim

Późna pora, gapiów sporo. Młodziutka suczka, oparta o krawężnik, leżała na jezdni, nie mogąc się poruszyć. Dodatkowo paraliżował ją i przerażał tłum obcych ludzi, krzyczących, gestykulujących, wypowiadających swoje 'mądrości", decydujących o jej życiu. Losem suczki przejęła się grupka nastoletnich chłopaków. Tradycyjnie sprawcy wypadku nie było. Chłopcy dzwonili do weterynarzy, jednakże ze względu na późną porę nikt nie odebrał telefonu, a w okolicy nie było żadnej całodobowej lecznicy. Wezwano policję, która była równie bezradna. Suka leżała nieruchomo i przerażonymi oczami wołała o ratunek. Niewypowiedziany ból rozrywał jej, jak się później okazało, strzaskane biodra. Gdyby mogła, już dawno czmychnęłaby z tego nieprzyjaznego miejsca. Niestety, nie mogła. Gamma to mała terrierowata suczka w wieku ok. 1,5 roku. Powinna beztrosko i wygodnie spać w swoim domu, jednak los nie jest łaskawy dla wielu zwierząt.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla Gammy!

Pomóżmy Gammie!

Gmina ma podpisaną umowę z hyclem, który wywozi psy do schroniska mordowni. W tym miejscu nikt nie patyczkowałby się z tak okaleczonym psem, nikt nie poddałby jej kosztownemu leczeniu operacyjnemu. Młodzi, wrażliwi ludzie podjęli decyzję, że zabierają ją do Warszawy.
W taki sposób Gamma trafiła pod naszą opiekę. Biodra suczki były w dramatycznym stanie. Mała potrzebowała doświadczonego ortopedy, który dokonałby "koronkowej" roboty. Z jej kości miednicznych zostały wióry, odłamki. Znaleźliśmy takiego lekarza. Podczas wielogodzinnej operacji, miednica Gammy została pozbierana do kupy, zagwoździowana, zapakowana w stabilizator. Jednakże nie wiadomo, czy suczka będzie chodzić całkiem sprawnie. Może też być tak, że będzie lekko kuleć na jedną nogę. Ale będzie żyć!

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla Gammy!

To nie takie proste

Gamma cały czas znajduje się w lecznicy, gdzie dochodzi do siebie. Sama operacja, po zniżkach dla fundacji, kosztowała 2.500 zł. To nie wszystkie koszty. Doba pobytu suni, wliczając koszt karmy, leków, opatrunków to 30 zł. Za miesiąc sunia będzie miała wyjęte gwoździe. Błagamy o pomoc finansową. Bez Was nie damy rady! Równocześnie szukamy dla Gammy domu tymczasowego w Warszawie lub okolicach, ale bez innych zwierząt. Gwoździe wystają na zewnątrz. Trzeba uważać, żeby nie zostały naruszone. Wtedy operacja poszłaby na marne.
 

Pomóżcie Gammie! Pomóżcie nam doprowadzić jej leczenie do szczęśliwego końca.

Sami nie damy rady :(

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla Gammy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Azylu pod Psim Aniołem - awatar

  Życie Gammy jest w niebezpieczeństwie

  13.10.2015
  13.10.2015

  Życie Gammy jest w niebezpieczeństwie Emotikon frown Emotikon frown Emotikon frown Dziś sunia zaczęła się pokładać. Szybko podjęto badania. Okazało się, że ma przepuklinę przeponową, spowodowaną uderzeniem przez samochód. Jelita przez rozerwaną przeponę przemieściły się do klatki piersiowej Emotikon frown Dziś w nocy sunia przejdzie poważną operację. Trzymajcie kciuki.

  Zdjęcie aktualizacji 113

Komentarze


 • Mima - awatar

  Mima

  16.10.2015
  16.10.2015

  Zdrówka Kochana Psinko i wielki szacunek dla Chłopaków, którzy Cię uratowali !!!!

 • RenataMK - awatar

  RenataMK

  15.10.2015
  15.10.2015

  <3

 • Emm - awatar

  Emm

  15.10.2015
  15.10.2015

  zdrowiej pięknulko <3 :*

 • sheq - awatar

  sheq

  13.10.2015
  13.10.2015

  Oby się udało ;-) zdrówka!

 • hania - awatar

  hania

  13.10.2015
  13.10.2015

  będzie dobrze - trzymaj się maleńka !

4 927 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 146

Magdalena - awatar
Magdalena
20
tomasz - awatar
tomasz
10
Jadwiga - awatar
Jadwiga
30
Emilia - awatar
Emilia
100
Mima - awatar
Mima
20
Edyta - awatar
Edyta
5
Izabela - awatar
Izabela
5
Dorota - awatar
Dorota
10
Marta - awatar
Marta
10
Alicja - awatar
Alicja
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij