Gamma potrącona przez auto błaga o wsparcie!

Cóż. Najlepiej dobić! Po co leczyć parszywego kundla, który wszedł na drogę i trafił prosto pod koła samochodu! Szkoda pieniędzy. Szkoda czasu. Dobić łopatą i nie będzie problemu... Takie głosy usłyszeli młodzi, wrażliwi ludzie, którzy, jak się okazało, wybitnie dobrze znaleźli się w TYM miejscu i o TEJ porze. Inaczej, co stałoby się z Gammą, strach pomyśleć. Dowiedzieli się też od pijanego mężczyzny, pomysłodawcy zatłuczenia psa, że są NIENORMALNI skoro chcą ratować zwierzaka.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla Gammy!

Prowincjonalne miasteczko w województwie mazowieckim

Późna pora, gapiów sporo. Młodziutka suczka, oparta o krawężnik, leżała na jezdni, nie mogąc się poruszyć. Dodatkowo paraliżował ją i przerażał tłum obcych ludzi, krzyczących, gestykulujących, wypowiadających swoje 'mądrości", decydujących o jej życiu. Losem suczki przejęła się grupka nastoletnich chłopaków. Tradycyjnie sprawcy wypadku nie było. Chłopcy dzwonili do weterynarzy, jednakże ze względu na późną porę nikt nie odebrał telefonu, a w okolicy nie było żadnej całodobowej lecznicy. Wezwano policję, która była równie bezradna. Suka leżała nieruchomo i przerażonymi oczami wołała o ratunek. Niewypowiedziany ból rozrywał jej, jak się później okazało, strzaskane biodra. Gdyby mogła, już dawno czmychnęłaby z tego nieprzyjaznego miejsca. Niestety, nie mogła. Gamma to mała terrierowata suczka w wieku ok. 1,5 roku. Powinna beztrosko i wygodnie spać w swoim domu, jednak los nie jest łaskawy dla wielu zwierząt.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla Gammy!

Pomóżmy Gammie!

Gmina ma podpisaną umowę z hyclem, który wywozi psy do schroniska mordowni. W tym miejscu nikt nie patyczkowałby się z tak okaleczonym psem, nikt nie poddałby jej kosztownemu leczeniu operacyjnemu. Młodzi, wrażliwi ludzie podjęli decyzję, że zabierają ją do Warszawy.
W taki sposób Gamma trafiła pod naszą opiekę. Biodra suczki były w dramatycznym stanie. Mała potrzebowała doświadczonego ortopedy, który dokonałby "koronkowej" roboty. Z jej kości miednicznych zostały wióry, odłamki. Znaleźliśmy takiego lekarza. Podczas wielogodzinnej operacji, miednica Gammy została pozbierana do kupy, zagwoździowana, zapakowana w stabilizator. Jednakże nie wiadomo, czy suczka będzie chodzić całkiem sprawnie. Może też być tak, że będzie lekko kuleć na jedną nogę. Ale będzie żyć!

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla Gammy!

To nie takie proste

Gamma cały czas znajduje się w lecznicy, gdzie dochodzi do siebie. Sama operacja, po zniżkach dla fundacji, kosztowała 2.500 zł. To nie wszystkie koszty. Doba pobytu suni, wliczając koszt karmy, leków, opatrunków to 30 zł. Za miesiąc sunia będzie miała wyjęte gwoździe. Błagamy o pomoc finansową. Bez Was nie damy rady! Równocześnie szukamy dla Gammy domu tymczasowego w Warszawie lub okolicach, ale bez innych zwierząt. Gwoździe wystają na zewnątrz. Trzeba uważać, żeby nie zostały naruszone. Wtedy operacja poszłaby na marne.
 

Pomóżcie Gammie! Pomóżcie nam doprowadzić jej leczenie do szczęśliwego końca.

Sami nie damy rady :(

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla Gammy!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Fundacja Azylu pod Psim Aniołem - awatar

  Życie Gammy jest w niebezpieczeństwie

  13.10.15
  13.10.15

  Życie Gammy jest w niebezpieczeństwie Emotikon frown Emotikon frown Emotikon frown Dziś sunia zaczęła się pokładać. Szybko podjęto badania. Okazało się, że ma przepuklinę przeponową, spowodowaną uderzeniem przez samochód. Jelita przez rozerwaną przeponę przemieściły się do klatki piersiowej Emotikon frown Dziś w nocy sunia przejdzie poważną operację. Trzymajcie kciuki.

  Zdjęcie aktualności 113

Komentarze

 • Mima - awatar

  Mima

  16.10.15
  16.10.15

  Zdrówka Kochana Psinko i wielki szacunek dla Chłopaków, którzy Cię uratowali !!!!

 • RenataMK - awatar

  RenataMK

  15.10.15
  15.10.15

  <3

 • Emm - awatar

  Emm

  15.10.15
  15.10.15

  zdrowiej pięknulko <3 :*

 • sheq - awatar

  sheq

  13.10.15
  13.10.15

  Oby się udało ;-) zdrówka!

 • hania - awatar

  hania

  13.10.15
  13.10.15

  będzie dobrze - trzymaj się maleńka !

Wpłaty - 146

Magdalena - awatar
20
Magdalena
tomasz - awatar
10
tomasz
Jadwiga - awatar
30
Jadwiga
Emilia - awatar
100
Emilia
Mima - awatar
20
Mima
Edyta - awatar
5
Edyta
Izabela - awatar
5
Izabela
Dorota - awatar
10
Dorota
Marta - awatar
10
Marta
Alicja - awatar
50
Alicja

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij