
Hej, jestem od czterech lat samotnie wychowująca mama. Przez 4 lata mieszkałam za granicą z dala od rodziny tylko dlatego ,że ojciec mojego syna pomimo tego ,że nie miał z dzieckiem praktycznie kontaktu nie chciał wyrazić zgody na nasz powrót do Polski . Po 4 ciężkich latach udało jak się uzyskać zgodę i wrócić ! Teraz już tylko zostało ułożyć życie na nowo ale do tego potrzebujemy swojego kąta, mamy przestrzeń u rodziców na strychu w domu ale potrzebny jest remont i wykończenie, potrzebuje więc pieniądze na podłogi, płyty gipsowe, kafelki itd . Jesteśmy w trakcie poszukiwania przedszkola żebym mogła pójść do pracy ale to wszystko trwa . Za każdą pomoc serdecznie dziękuję! ❤️


Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!