Zbiórka Pielgrzymka do Medjugorie - zdjęcie główne

Pielgrzymka do Medjugorie

311 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Dąb - awatar

Natalia Dąb

Organizator zbiórki

Witajcie wszystkie dobre duszyczki :)

Mam na imię Natalia i pieniążki zbieram dla mojej przyjaciółki Marzenki.

Marzenkę poznałam parę lat temu i między innymi dzięki niej zaczęłam na nowo wierzyć w Boga.

Jest to cudowna osoba na którą zawsze mogłam i mogę nadal liczyć, w tym niestety zabieganym świecie. Ma cudowne dobre serce, bezinteresownie pomaga innym, dosłownie oddając ostatni kawałek chleba innym. Zawsze powtarza, że ona może być głodna ważne, że ktoś inny zaspokoi głód. 

Jest kobietą której życie nie szczędziło ciężkich sytuacji życiowych, ale w tej chwili dzięki BOGU jest spokojniejsza, chociaż nie ma wiele,miłość do Jezuska i Matki Bożej daje jej siłę.

Dlatego też, te pieniążki zbieram na wyjazd a mianowicie pielgrzymkę do Medjugorie...jest to marzenie Marzenki, aby spotkać się z Matuchną tam, właśnie tam. Ona tak bardzo JEJ ufa i tak bardzo kocha, dużo Matce powierza, modli się za dużo osób, powiem, że dzięki jej modlitwie dużo osób otrzymało łaski, coś o tym wiem.

Zbiórka jest niespodzianką, narazie Marzenka nic nie wie. Chciałabym poprostu zrobić jej wielką niespodziankę, bo naprawdę na to zasługuje.

Zależy mi na terminie wyjazdu 29.12.2018 - 05.01.19 tj. " Medjugorie Powitanie Nowego roku z Maryją".

Bardzo proszę wszystkie dobre duszyczki o chociażby grosik, aby spełnić marzenie Marzenki.

Z góry dziękuję w swoim imieniu i z pewnością imieniu Marzenki jak już się o tym dowie, pewnie w tedy sama podziękuję i napisze jak było :) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
311 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Dąb - awatar

Natalia Dąb

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij