Zbiórka Piec gazowy i opłata za prąd - miniaturka zdjęcia

Piec gazowy i opłata za prąd Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Piec gazowy i opłata za prąd - zdjęcie główne

Piec gazowy i opłata za prąd

3 720 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani,

W ostatnim czasie o mały włos nie zamknęlismy Hostelu z uwagi na brak środków. Udało nam się zapłacić zaległe zobowiązania, w tym horrendalne rachunki za gaz i prąd, które przy wielkości naszego obiektu są niestety nieuniknione.

Kiedy udało się na nowo podpisać umowę na gaz i uruchomić ogrzewanie w budynku, by wilgoć nas nie "zalewała", piec gazowy postanowił kolejny raz się zepsuć.

Kolejny raz, ponieważ w ubiegłym sezonie już kilka razy go naprawialismy i wydaliśmy na to około 3 tysięcy zlotych.

Serwisant uprzedzał nas, że to prawdopodobnie ostatni sezon tego pieca- niestety tego sezonu jak widać też nie wytrzyma..

Piec zwyczajnie nie uciąga tak dużego budynku- tym razem "tylko" wiatrak się zepsuł, ale piec jest stary, a zdobycie do niego części graniczy z cudem, ponieważ te piece nie są już produkowane.

Odziedziczyliśmy go wraz z budynkiem, a teraz plinie musimy kupić nowy- według wyceny kupno oraz montaż wraz z robocizną kosztować ma dwanaście tysięcy złotych.

Na razie dogrzewamy budynek prądem, aby w ogóle dało się w nim funkcjonować i niestety- rachunek za październik i listopad znowu przekroczył 12 000 złotych.

Liczymy na Waszą pomoc- jest nam bardzo potrzebna.. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 720 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 39

Jakub Król - awatar
Jakub Król
100
Mariola Łabno-Flaumenhaft - awatar
Mariola Łabno-Flaumenhaft
100
Daria Stolarska - awatar
Daria Stolarska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kinga - awatar
Kinga
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek - awatar
Marek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Artur Surdy - awatar
Artur Surdy
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij