Zbiórka Terapia Filipa - zdjęcie główne

Terapia Filipa

240 zł  z 6 184 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Lipska - awatar

Katarzyna Lipska

Organizator zbiórki

Filip jest 8-letnim słoneczkiem - wesołym chłopcem, który potrzebuje odrobiny wsparcia. Jego całościowe zaburzenia rozwoju - zaburzenia ze spektrum autyzmu, upośledzenie umysłowe, zaburzenia sensoryczne, motoryczne, zachowania i percepcji wzrokowej. Mimo ciągłego uśmiechu, nie ma przyjaciół, bardzo słabo mówi, a do tego nie kontroluje i nie zgłasza potrzeb fizjologicznych. Dzieciom trudno go lubić, są bardzo bezpośrednie w ocenie.

Niestety, Filip przez swoją otwartość w kontakcie i uśmiech, jest za mało chory, aby otrzymać terapię z fundacji, a jednocześnie zbyt chory, aby być zwykłym chłopcem. Musimy więc organizować mu terapię na własną rękę.

Gdy miał nieco ponad 6 lat, uzbieraliśmy na terapię Tomatisa, podczas której pojawiły się pierwsze słowa (do wtedy kompletnie nic nie mówił), orientacja w literkach, uspokoił się, przestał się samo okaleczać, a co więcej - chodził do łazienki. Terapia ta jest jednak zbyt kosztowna i niemożliwa, aby robić ją co roku, a niektóre efekty utrzymują się 3 miesiące.

Zbiórka ma na celu zapewnienie mu terapii domowej, w przyjaznych warunkach i na podobnej zasadzie, razem z kontynuacją aktualnych zajęć u logopedy, si, czy terapii ręki.

Szczegółowy kosztorys prześlemy na życzenie, a każda złotówka przybliży nas do poprawienia jakości życia Filipa. Słuchawki forbrain pozwolą mu korzystać z toalety, mówić, odczulić nadwrażliwość słuchową, pozwolą mu nauczyć się czytać i pisać, a tym samym pozwolą mu zdobyć kolegów, którzy przestaną się z niego śmiać. Trening węchowy odczuli jego nadwrażliwość na zapachy, które powodują u niego rozdrażnienie i agresję. Kojec, konik, dyski i ścianka poprawią jego percepcję wzrokową oraz ruchową, w tym zaburzenia równowagi.

To dzięki Tobie i Twojej wpłacie zakup tego sprzętu będzie możliwy. Każda Twoja złotówka to dobrobyt sensoryczny dla naszego synka, niezastąpiony w jego terapii. Będziemy wdzięczni także wtedy, gdy udostępnisz naszą zbiórkę, co zwiększy szanse Filipa na lepsze życie.

Możesz także wysłać mu kartkę lub autko na urodziny, dzięki czemu sprawisz mu szczęście.

Twoja złotówka to Twoja moc. Dziękujemy za nią z całego serca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    28.06.2019
    28.06.2019

    Dla Filipka

240 zł  z 6 184 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Lipska - awatar

Katarzyna Lipska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita Życińska-Mituła - awatar
Anita Życińska-Mituła
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elka - awatar
Elka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wioletta Kowalik - awatar
Wioletta Kowalik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij