Zbiórka Szansa na Drugie Życie - zdjęcie główne

Szansa na Drugie Życie

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Madzia - awatar

Magdalena Madzia

Organizator zbiórki

Jestem samotna Matka, ktora walczy z chorobą i codziennościa. Pogrążona w dłuchach spowodowanych Kosztownym Leczniem Oglosilam Upadość Konsumencką Sąd skrupulatnie Ocenil Moją sytuację i częściowo umozyl dlugi. Jednak pozostała codziennosc i reszta zobowiązan ktora zabiera szanse nalepsze jutro i brak perspektywy. Zglosilam sie do Grupy Modlitewnej Pompejanki Ktora zaainspirowała mnie uruchomieniem Zbiórki.

post z grupy Modlitewnej Pompejanki, zmobilizował mnie do walki, zauważyła że jest bardzo wielu ludzie dobrej woli którzy są sklonni pomoc Takiej samotnej Matce jak Ja.

moje zycie nie bylo łatwe wychowała mnie babcia bo mama mnie zostawila jak mialam dwa latka, jednak to najwspanialsza kobieta na świecie dzieki niej mam wartości w życiu siłe walki i Wiarę w Boga. Dawałam rade kazdego dnia Ojciec dziecka nas zostawil Ja w chorobie walczylam o kazdy dzień pracowałam po 3 w pracach żeby tylko zapewnić godne zycie dziecku. Jedank nasilenie sie choroby i choroba syna doprowadzly do depresij Nie mam nic ani Nikogo 

Błagam ludzi dobrej woli o Pomoc wsparcie.

Jak każda kobieta chce miec swoj dom dla siebie i dziecka i odrobine stabilności .

Błagam o Pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Madzia - awatar

Magdalena Madzia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij