Zbiórka Wydanie ksiazki  - zdjęcie główne

Wydanie ksiazki

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
waldemar mistyk - awatar

waldemar mistyk

Organizator zbiórki

Cześć , 

Ponieważ dzisiaj jest dzień pamięci zmarłym , postanowiłem zebrać kwotę 50tys na wydanie i napisanie książki o autentycznych moich przeżyciach ze światem demonów i duchów.

Wszystko zaczęło sie , kiedy miałem 15 lat , okres dojrzewania , młodość , rządziła swoimi prawami. Jednakże nie spodziewałem się ,że wtedy nastąpi wielka zmiana w moim życiu i która trwa do teraz.Moje życie zmieniło się podczas jednej nocy.To był dla mnie koszmar...

Postać ,która mnie odwiedziła była ciemną sylwetką , masywną , wiedziałem ,że nie obronię się przed nią , i ona zawładnie mną.Jednak udało mi się modlitwą i oporem odpędzić "bestię".

Piszą o nich w necie , że to jakaś nieznana energia Bestia odpuściła , ale zostawiła mi energię , która do dzisiaj jest przeze mnie , nie do opanowania i od czasu do czasu się ujawnia.

Energia ta , może przywoływać zjawiska , których nie da się kontrolować z cała stanowczością.

To energia życia a może śmierci..

Dzięki niej mogę napisać książkę , która jest w 100 proc autentyczna i wszystkie w niej zawarte wydarzenia miały miejsce. To bestseller , ponieważ nigdzie nie spotkałem się z takimi opisami , wizjami i przeżyciami.Być może , mieliście podobne , to pozwoli Wam uwierzyć ,że tam coś jest...Że nie śniliście , zapraszam do podróży zarówno niedowiarków jak i osoby ,które już coś z tego świata same przeżyły , do porównania odczuć i zmysłów.

W książce opiszę , OOBE , seks z demonem , duchy i inne wydarzenia oparte na dziwnych niewytłumaczalnych zjawiskach jak rozmowy z kobietami opętanymi.Próba egzorcyzmów. Warto ten temat poruszyć , nie można obojętnie przejść obok.

WYKORZYSTANIE PIĘNIĘDZY:

Pieniądze wykorzystam na napisanie książki , czas , honorarium dla siebie za trud i odkrycie tajemnic ,które powinniście poznać zarówno ku przestrodze jak i dla ciekawości.

Za Wasza pomoc będe wdzięczny , ponieważ wierzę jeszcze w ludzi i ich cele.

Wiem ,że chcecie poznawać nieznane i to mogę Wam ułatwić opisując to co mi się przytrafiło , wizyty w świecie OOBE , duchowym , obcowanie z bytami jest dzisiaj ciągle nieznane , ale wiem ,że to ludzi pasjonuje. Dlaczego nie mają poznać więcej.?


Na zakończenie , zrozumcie ,że temat jest niespotykany i mogę zostać wysmiany , i nie mogę sobie pozwolić na to by publikować moje zdjęcie. 

Ludzie mogli by mnie rozpoznać i zwyczajnie potępić za coś , w co oni nie wierzą lub się tego czegoś obawiają.

z góry Wam dziękuję za wszelką pomoc

Mistyk 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
waldemar mistyk - awatar

waldemar mistyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij