
Ja i mój chłopak Jakub jesteśmy w ciężkiej sytuacji bez domu i będziemy dozgonnie wdzięczni za każdą pomoc. Aktualnie przebywamy w zapasowym mieszaniu mojej babci, w którym powoli wysiada instalacja elektryczna, która już raz doprowadziła do pożaru, brakuje podstawowych rzeczy takich jak choćby zlew czy pralka, a lokator pod nami utrudnia nam życie na każdy możliwy sposób. Oboje pracujemy ale przez problemy finansowe nie mamy możliwości zbyt szybko odłożyć na wynajem, a czasu jest niewiele, bo żyjemy tu w strachu przed kolejnym pożarem lub większą usterką. Nasze rodziny niestety nie pomogą z wielu powodów. Jesteśmy młodymi, wolnymi od nałogów ludźmi, którzy nie mają już powoli gdzie się podziać.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Znajdź Prace
Przestań kłamać, Ćpasz, pijesz i palisz, trzeba było się nie pusz... Pozdrawiam Kamil
Laura Cędrowska - Organizator zbiórki
Kimkolwiek Kamilu jesteś pochwal się wszystkim jak mało mnie znasz i może od razu podpisz się nazwiskiem, bo każdy może w internecie udawać cwanego
Sąsiad
Oby teraz było już tylko lepiej