Zbiórka Pomoc dla S. P. rodziny Bogdana - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla S. P. rodziny Bogdana Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla S. P. rodziny Bogdana - zdjęcie główne

Pomoc dla S. P. rodziny Bogdana

100 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzia Matuszewska - awatar

Zuzia Matuszewska

Organizator zbiórki

17.09.2017roku zmarł wspaniały mąż ojciec Bogdan Matuszewski. Została 10letnia córka, 11mieaieczny synek i żona. Do tej pory rodzina radziła sobie jak mogła.. Niestety jest coraz gorzej. Mama (babcia) u której mieszkamy jest osobą schorowana.17listopada ma wizytę u lekarza bo coraz gorzej chodzi jest to prywatna wizyta bo na NFZ to dopiero na styczeń 2021r.

Ja mogę iść do pracy jednak firma nie ma podpisanej umowy z lekarzem i też muszę zapłacić. Oni to zwróca ale przy pierwszej pensji. 

Aktualnie córka ma 12 a synek 3latka. 

BARDZO proszę o udostępnienie a jak ktoś może to o wpłatę. 

Ja mama dzieci będąc z synkiem w ciąży też dowiedzialam się że nie jestem całkiem zdrowa. Nie chcę o tym pisać bo przebywamy w małym miasteczku i nie chce aby wszystko ludzie wiedzieli. 

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Jeśli udałoby się im zebrać kwotę o której mowa mogli by porobić zaległe opłaty. 

Mama mogła by kupić leki.

Bardzo proszę o pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzia Matuszewska - awatar

Zuzia Matuszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij