Zbiórka Pomoc dla S. P. rodziny Bogdana - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla S. P. rodziny Bogdana

Zbiórka Pomoc dla S. P. rodziny Bogdana - zdjęcie główne

Pomoc dla S. P. rodziny Bogdana

100 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Zuzia Matuszewska - awatar

Zuzia Matuszewska

Organizator zbiórki

17.09.2017roku zmarł wspaniały mąż ojciec Bogdan Matuszewski. Została 10letnia córka, 11mieaieczny synek i żona. Do tej pory rodzina radziła sobie jak mogła.. Niestety jest coraz gorzej. Mama (babcia) u której mieszkamy jest osobą schorowana.17listopada ma wizytę u lekarza bo coraz gorzej chodzi jest to prywatna wizyta bo na NFZ to dopiero na styczeń 2021r.

Ja mogę iść do pracy jednak firma nie ma podpisanej umowy z lekarzem i też muszę zapłacić. Oni to zwróca ale przy pierwszej pensji. 

Aktualnie córka ma 12 a synek 3latka. 

BARDZO proszę o udostępnienie a jak ktoś może to o wpłatę. 

Ja mama dzieci będąc z synkiem w ciąży też dowiedzialam się że nie jestem całkiem zdrowa. Nie chcę o tym pisać bo przebywamy w małym miasteczku i nie chce aby wszystko ludzie wiedzieli. 

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Jeśli udałoby się im zebrać kwotę o której mowa mogli by porobić zaległe opłaty. 

Mama mogła by kupić leki.

Bardzo proszę o pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Zuzia Matuszewska - awatar

Zuzia Matuszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij