Zbiórka Msze św gregor. dla Macieja - zdjęcie główne

Msze św gregor. dla Macieja

2 398 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Antonia Antonia - awatar

Antonia Antonia

Organizator zbiórki

SZTURMUJMY NIEBO!!!!!!!!


Zbieramy pieniądze na msze święte gregoriańskie na których będziemy modlić się o zdrowie dla Macieja i znalezienia dla niego szpiku

Jest to 30 mszy swietych odprawianych codziennie przez miesiac


POTRZEBNY SZPIK,

PROŚBA O POMOC I UDOSTĘPNIANIE!


Maciej jest pełnym życia chłopakiem, duszą towarzystwa, oraz zapalonym miłośnikiem motoryzacji.

Choroba charakteryzuje się upośledzeniem funkcji szpiku kostnego poprzez zaburzenia produkcji wszystkich rodzajów komórek krwi.

Niestety w tym momencie zmuszeni jeteśmy błagać o pomoc naszych wszystkich przyjaciół, koleżanki i kolegów, aby dać nadzieje na wyzdrowienie Macieja.

Potrzebny jest przeszczep szpiku.

Dlatego też zwracamy się do Ciebie z prośba o rejestrację w krajowej bazie dawców szpiku kostnego, jeśli tylko spełniasz wymagane warunki. Można to zrobić w dniu

18.06.2019 przy fordońskim Kauflandzie w godzinach 13:00-17:00 gdzie będzie można oddać w ambulansie próbki krwi, dzięki którym można oszacować potencjalnego dawce szpiku.

Poza tym dniem można wybrać się również od poniedziałku do soboty na ul. Markwarta. Przy badaniu należy zaznaczyć iż jest to próbka dla Macieja Gordona.

Oprócz tego można rejestrować się na stronie http://www.dkms.pl

Dawcą szpiku może zostać każda osoba pomiędzy 18 a 55 rokiem życia. Podczas rejestracji pobierana jest jedynie krew (ok 4ml) lub wymaz z wewnętrzenj strony policzka.

Jeżeli jest wsród nas osoba zachowujące cechy genetyczne możesz uratować życie naszego przyjaciela poprzez oddanie swoich komórek macierzystych krwi.

Bardzo proszę udostepniajcie tą wiadomość gdzie się tylko da, oraz jeśli to możliwe zgłaszajcie się jako potencjalni dawcy szpiku.

Dajmy szanse Maciejowi, dajmy mu powód do przezwyciężenia choroby!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Antonia Antonia - awatar

  Antonia Antonia

  23.06.2019
  23.06.2019

  Dziękuje wszystkim bardzo serdecznie za wszystkie wpłaty za dobre serce ❤️ Jesteście super !!! Teraz tylko trzeba oddać to Bogu i czekać aż wydarzy się cud w postaci dawcy szpiku dla Macieja !!!!

Komentarze


 • Maciej Kostka - awatar

  Maciej Kostka

  19.03.2020
  19.03.2020

  Dużo zdrowia życzę i błogosławieństwa Bożego pozdrawiam ;)

2 398 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Antonia Antonia - awatar

Antonia Antonia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Jakub - awatar
Jakub
5
Marcin Walas - awatar
Marcin Walas
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariola Gregorczyk - awatar
Mariola Gregorczyk
20
Mateusz - awatar
Mateusz
3
Kamyk - awatar
Kamyk
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Natalia - awatar
Natalia
10
Kasia T - awatar
Kasia T
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij