Zbiórka Msze św gregor. dla Macieja - zdjęcie główne

Msze św gregor. dla Macieja

2 448 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Antonia Antonia - awatar

Antonia Antonia

Organizator zbiórki

SZTURMUJMY NIEBO!!!!!!!!


Zbieramy pieniądze na msze święte gregoriańskie na których będziemy modlić się o zdrowie dla Macieja i znalezienia dla niego szpiku

Jest to 30 mszy swietych odprawianych codziennie przez miesiac


POTRZEBNY SZPIK,

PROŚBA O POMOC I UDOSTĘPNIANIE!


Maciej jest pełnym życia chłopakiem, duszą towarzystwa, oraz zapalonym miłośnikiem motoryzacji.

Choroba charakteryzuje się upośledzeniem funkcji szpiku kostnego poprzez zaburzenia produkcji wszystkich rodzajów komórek krwi.

Niestety w tym momencie zmuszeni jeteśmy błagać o pomoc naszych wszystkich przyjaciół, koleżanki i kolegów, aby dać nadzieje na wyzdrowienie Macieja.

Potrzebny jest przeszczep szpiku.

Dlatego też zwracamy się do Ciebie z prośba o rejestrację w krajowej bazie dawców szpiku kostnego, jeśli tylko spełniasz wymagane warunki. Można to zrobić w dniu

18.06.2019 przy fordońskim Kauflandzie w godzinach 13:00-17:00 gdzie będzie można oddać w ambulansie próbki krwi, dzięki którym można oszacować potencjalnego dawce szpiku.

Poza tym dniem można wybrać się również od poniedziałku do soboty na ul. Markwarta. Przy badaniu należy zaznaczyć iż jest to próbka dla Macieja Gordona.

Oprócz tego można rejestrować się na stronie http://www.dkms.pl

Dawcą szpiku może zostać każda osoba pomiędzy 18 a 55 rokiem życia. Podczas rejestracji pobierana jest jedynie krew (ok 4ml) lub wymaz z wewnętrzenj strony policzka.

Jeżeli jest wsród nas osoba zachowujące cechy genetyczne możesz uratować życie naszego przyjaciela poprzez oddanie swoich komórek macierzystych krwi.

Bardzo proszę udostepniajcie tą wiadomość gdzie się tylko da, oraz jeśli to możliwe zgłaszajcie się jako potencjalni dawcy szpiku.

Dajmy szanse Maciejowi, dajmy mu powód do przezwyciężenia choroby!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Antonia Antonia - awatar

  Antonia Antonia

  23.06.2019
  23.06.2019

  Dziękuje wszystkim bardzo serdecznie za wszystkie wpłaty za dobre serce ❤️ Jesteście super !!! Teraz tylko trzeba oddać to Bogu i czekać aż wydarzy się cud w postaci dawcy szpiku dla Macieja !!!!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Maciej Kostka - awatar

  Maciej Kostka

  19.03.2020
  19.03.2020

  Dużo zdrowia życzę i błogosławieństwa Bożego pozdrawiam ;)

2 448 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Antonia Antonia - awatar

Antonia Antonia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jakub - awatar
Jakub
5
Marcin Walas - awatar
Marcin Walas
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariola Gregorczyk - awatar
Mariola Gregorczyk
20
Mateusz - awatar
Mateusz
3
Kamyk - awatar
Kamyk
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Natalia - awatar
Natalia
10
Kasia T - awatar
Kasia T
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij