Zbiórka Na pomoc bezdomnym Kiciusiom - miniaturka zdjęcia

Na pomoc bezdomnym Kiciusiom

Teniusia Dyg - awatar

Teniusia Dyg

Organizator zbiórki

Serdecznie Witam Drogie Zwierzoluby. 

Przygarniam porzucone kociaki na terenie małej miejscowości w Gminie Starogard Gdański. Te które mają tyle sił by dojść o własnych siłach trafiają na teren mojej posesji jak po sznurku, te podtrute, potrącone, skatowane zbieram odprowadzana szyderstwami i spojrzeniami pełnymi politowania. W ciągu dwóch lat moje stadko urosło do 26 kocich słodkości, niektóre udało mi się oswoić, inne te bardziej skrzywdzone, przychodzą na posiłki i uciekają kiedy tylko się zbliżam. Jestem osobą samotną i koteczki są moimi jedynymi podopiecznymi, wydawałam na nie wszystko co zarabiałam i udawało mi się je karmić, leczyć a nawet wysterylizować 4 kotki, ale przeszłam udar mózgu w grudniu poprzedniego roku, jestem na zasiłku chorobowym i ciężko jest z wykarmieniem gromadki, na pieniądze na sterylizacje nie ma już szans. Mieszka u mnie 12 kotek i 10 kocurków wymagających sterylizacji i kastracji, mam jeszcze 2 płytki provery (nie ma jej w hurtowniach weterynaryjnych jak twierdzi zaprzyjaźniony weterynarz) i wkrótce moja działka zamieni się w kocią porodówkę. Pisałam do Wójta Gminy Starogard Gdański prośbę o sfinansowanie choćby sterylizacji kotek, od pięciu miesięcy nie doczekałam się nawet odpowiedzi. Cała nadzieja w Was Moje Kochane Zwierzoluby, pomóżcie mi pomóc tym biedactwom w najbardziej humanitarny sposób, pomóżcie mi zapobiec rozmnażaniu kociego nieszczęścia!

Aktualności

 • Teniusia Dyg - awatar

  Teniusia Dyg

  07.07.18
  07.07.18

  Carmelka wysterylizowana, sterylizacja z aborcją niestety. Nagrałam filmik jak się budziła po zabiegu ale nie umiem go tutaj umieścić, przesłałam go na youtube, wygenerowałam link ale strona tego nie wczytuje, widocznie robię coś nie tak ale będę jeszcze nad tym pracować. Chciałam serdecznie podziękować trzem kolejnym osobom które wsparły słodziaczki- bezdomniaczki : Danielowi, Magdzie i duszyczce która pragnie zostać anonimowa. Dzięki Wam uzbierałam prawie na sterylizację kolejnej koteczki, jeszcze 30 zł. Dla Was Carmelka, wygląda na zadowoloną? Dziękuje z całego serca Wam wszystkim.

  Zdjęcie aktualności 17 126

Komentarze

 • Daniel K Skorczewski - awatar

  Daniel K Skorczewski

  28.06.18
  28.06.18

  Powodzenia.

Teniusia Dyg - awatar

Teniusia Dyg

Organizator zbiórki

Wpłaty - 12

Magda - awatar
10
Magda
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Daniel K Skorczewski - awatar
100
Daniel K Skorczewski
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Asia - awatar
20
Asia
Andzia - awatar
30
Andzia
agnieszka - awatar
30
agnieszka
Monia - awatar
10
Monia
Kasia - awatar
10
Kasia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.