
Pozdrowienia dla wszystkich☺️
Każdy z nas wie, jaka jest obecnie sytuacja na Ukrainie- wojna😞
Ostatnie bombardowania agresora Rosji poważnie uszkodziły system energetyczny Ukrainy🤬
Ponieważ zima już się zbliża, istnieje zagrożenie śmierci nie tylko z powodu rosyjskich bomb, ale także z powodu braku światła i ciepła w domach Ukraińców🥶
Wiele krajów i ludzi pomaga🫶, ponieważ rozumieją, że to jest problem! A sama wojna w XXI wieku to absurd i coś, co cywilizowanemu człowiekowi trudno zrozumieć i zaakceptować. Ale, niestety, mamy taką prawdę😩
Dlatego każdy z nas może pomóc Ukraińcom przetrwać tę zimę, przyłączając się do zbiórki na generatory😇 Liczy się każda złotówka🙏
Pokażmy Rosji, że w jedności siła💪
Chwała każdemu z nas☺️
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!