Zbiórka Rehabilitacja Konrad Gotfryd - zdjęcie główne

Rehabilitacja Konrad Gotfryd

28 961 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 293 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Gotfryd - awatar

Alicja Gotfryd

Organizator zbiórki

Konrad ma 38 lat. W lipcu ubiegłego roku uległ wypadkowi poprzez ugryzienie owada, w wyniku czego dostał wstrząsu anafilaktycznego i od tego momentu pozostaje w stanie śpiączki mózgowej.

Konrad wymaga całodobowej opieki, którą sprawują nad nim jego rodzice w domu. Opieka wiąże się z dużymi kosztami, takimi jak zakupienie odpowiedniego sprzętu medycznego, wynagrodzenie rehabilitantów, a także koszty transportu na rehabilitację prywatną karetką.

Konrad ma za sobą dwukrotny pobyt w klinice. Obecnie rehabilitacja postępuje i z dnia na dzień widać jak Konrad walczy by się wybudzić. Szanse na całkowity sukces na pewno zwiększyłby kolejny pobyt w klinice, co jednak wiąże się z kosztem ok. 20 000 zł za miesiąc.

W związku z powyższym bardzo prosimy o każdą pomoc finansową, która przybliży nas do zrealizowania naszego celu, jakim jest wybudzenie Konrada.

Dziękujemy,

Rodzice Konrada.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia A - awatar

  Kasia A

  29.08.20
  29.08.20

  Wracaj do nas lobuziaku buźki od kuzynki xx

 • Ż.EDYTA - awatar

  Ż.EDYTA

  10.02.20
  10.02.20

  Zebrano narazie połowę kwoty... Proszę o dalszą pomoc dla Konrada Gotfryda

 • Tomek - awatar

  Tomek

  28.01.20
  28.01.20

  Trzymam kciuki!

 • Ż.EDYTA - awatar

  Ż.EDYTA

  10.01.20
  10.01.20

  Zebrano połowę kwoty... Proszę o dalszą pomoc dla Konrada Gotfryda

 • Ż.EDYTA - awatar

  Ż.EDYTA

  02.01.20
  02.01.20

  Konrad Gotfryd z Podkarpacia potrzebuje rehabilitacji. Proszę o dalszą pomoc dla niego

28 961 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 293 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Gotfryd - awatar

Alicja Gotfryd

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 293

rodzina - awatar
rodzina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Isp p - awatar
Isp p
50
MrBa - awatar
MrBa
50
kompeksiaki to fajne chłopaki -MiSoT - awatar
kompeksiaki to fajne chłopaki -MiSoT
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elzbieta L - awatar
Elzbieta L
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij