Zbiórka Pomóż nam stworzyć prawdziwy dom - miniaturka zdjęcia

Pomóż nam stworzyć prawdziwy dom Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż nam stworzyć prawdziwy dom - zdjęcie główne

Pomóż nam stworzyć prawdziwy dom

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Pyśka XD - awatar

Pyśka XD

Organizator zbiórki

                                  Witam!

Mam na imie Patrycja. Jestem mamą 3 miesięcznego synka Filipka. Zbieram na remont domu. Mieszkanie w ktorym obecnie żyjemy jest w tragicznym stanie. Mamy dziury w oknach ktora musing czyms zatykac. Cale mieszkanie jest w plesni przez co Filipek cały czas choruje. Nie pragniemy niczego tak bardzo jak tengo aby móc w końcu żyć w normalnych warunkach. Jest mi bardzo przykro ze nie moge zapewnic dla swojego dziecka lepszego bytu ale niestety utrzymujemy sie tylko z pieniedzy z Ophelia społecznej. Po zakupieniu jedzenia i opłaceniu rachunków nic nam niestety nie zostaje. Dlatego razem z Filipkiem prosimy o każdą pomoc. Dla nas liczy sie kazda złotówka. Wierzymy także ze znajdą się ludzie o dobrych sercach któży nam trochę pomogą. 

Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJEMY !!!🙂

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Pyśka XD - awatar

Pyśka XD

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij