Zbiórka By móc marzyć. - zdjęcie główne

By móc marzyć.

1 zł  z 49 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Nowak - awatar

Monika Nowak

Organizator zbiórki

Dziś runął mi świat.

Historia jest dość prosta. Długi przerosły moje możliwości. 

Kiedyś mój świat był dużo prostszy. Miałam rodzinę i pracę. 5 lat temu przytrafiła mi się choroba, banalna można powiedzieć. Niestety, skutecznie wyłączyła mnie z życia zawodowego na dwa lata. Niezłośliwy nowotwór dezorganizujący życie. Operacja, rekonwalescencja i brak możliwości podjęcia jakiejkolwiek pracy. Pracował mąż, ale to było zbyt mało, żeby opłacić wszystkie rachunki. Wydatki przewyższały jego wynagrodzenie. Odpuszczaliśmy płatność czynszu za mieszkanie, z nadzieją, że jak tylko poczuję się lepiej jakoś wszystko się wyrówna. Dostałam pracę za najniższą krajową, trudno było wytłumaczyć w bardziej intratnych pracach zawodowy przestój, trwający tak długo. Choroba nikogo nie obchodziła. No, ale pojawiło się światełko w tunelu. Mam pracę. Niestety, mąż kilka miesięcy temu, kiedy już wydawało się się, że mamy szansę wyjść na prostą, postanowił odejść. Nie wytrzymał napięcia i nie poczuwa się do wspólnej spłaty długu. Komornik każdego dnia przypomina mi o tym, że licytacja mojego mieszkania już niedługo. Szykuje lokal zastępczy. Nie umiem o tym powiedzieć swojej córce. Z trudem wstaję z łóżka i zmuszam się do wyjścia z domu. Wciąż szukam lepszej pracy z nadzieją, że kiedyś się uda. Dziś ledwie starcza mi na życie, o spłacie długów nie ma mowy. Rozważałam już wszystkie możliwe scenariusze. Proszę mi wierzyć, że prośba o wsparcie jest ostatnim. Te pieniądze, jakiekolwiek, zebrane tu, pomogą mi załagodzić sprawę, spłacić choćby ułamek należności. Dziś boję się nawet własnego cienia. Nigdy Szanownym Darczyńcom nie zwrócę pieniędzy, ale mogę obiecać, że jeśli kiedyś stanę na nogi oddam innym potrzebującym z nawiązką. Zawsze o nich pamiętam.

Dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 49 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Nowak - awatar

Monika Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij