Zbiórka Wygrać z cukrzycą typu 1 - zdjęcie główne

Wygrać z cukrzycą typu 1

341 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Kucharska - awatar

Renata Kucharska

Organizator zbiórki

Dzień dobry,nazywam się Renata Kucharska. W 2006 roku otrzymałam diagnozę cukrzyca typu 1. Mimo,że byłam wtedy nastolatką z dnia na dzień musiałam dorosnąć,aby nie dać się chorobie.  Dziś po wielu latach jestem szczęśliwą matką oraz żoną. Niestety mimo wielu starań choroba daję o sobie znać. Każdego dnia podaję sobię isulinę za pomocą penu,mierzę systematycznie poziom cukru,a i tak poziomy cukrów utrzymują się na zbyt wysokim poziomie. Aby wyregulować ich poziom potrzebuję małego urządzenia o wielkim działaniu-pompy insulinowej. Niżej podaję link do jednej z pomp insulinowych,aby każdy zainteresowany mógł się dowiedzieć na czym polega to urządzenie oraz dlaczego jest takie ważne: 

http://www.mojacukrzyca.org/?a=text&id=777

Niestety źle wyrównana choroba wiążę się z wieloma powikłaniami m.in. jak:

  • Śpiączką cukrzycową
  • Neuropatią cukrzycową
  • Nefropatią cukrzycową
  • Retinopatią cukrzycową
  • Stopą cukrzycową


Polskie realia nie dają jednak szansy na takie urządzenie osobą,które ukończyły 26 rok życia.  Koszty zakupu pompy nie są refundowane, a cena na dzień dzisiejszy jest ponad moje możliwości finansowe.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Każda wpłacona złotówka zbliża mnie do zrealizowania mojego marzenia jak i nie poddaniu się chorobie oraz jej skutkom. 

Z góry dziękuję za okazaną pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
341 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Kucharska - awatar

Renata Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij