Zbiórka Wygrać z cukrzycą typu 1 - miniaturka zdjęcia

Wygrać z cukrzycą typu 1

Zbiórka Wygrać z cukrzycą typu 1 - zdjęcie główne

Wygrać z cukrzycą typu 1

341 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Renata Kucharska - awatar

Renata Kucharska

Organizator zbiórki

Dzień dobry,nazywam się Renata Kucharska. W 2006 roku otrzymałam diagnozę cukrzyca typu 1. Mimo,że byłam wtedy nastolatką z dnia na dzień musiałam dorosnąć,aby nie dać się chorobie.  Dziś po wielu latach jestem szczęśliwą matką oraz żoną. Niestety mimo wielu starań choroba daję o sobie znać. Każdego dnia podaję sobię isulinę za pomocą penu,mierzę systematycznie poziom cukru,a i tak poziomy cukrów utrzymują się na zbyt wysokim poziomie. Aby wyregulować ich poziom potrzebuję małego urządzenia o wielkim działaniu-pompy insulinowej. Niżej podaję link do jednej z pomp insulinowych,aby każdy zainteresowany mógł się dowiedzieć na czym polega to urządzenie oraz dlaczego jest takie ważne: 

http://www.mojacukrzyca.org/?a=text&id=777

Niestety źle wyrównana choroba wiążę się z wieloma powikłaniami m.in. jak:

  • Śpiączką cukrzycową
  • Neuropatią cukrzycową
  • Nefropatią cukrzycową
  • Retinopatią cukrzycową
  • Stopą cukrzycową


Polskie realia nie dają jednak szansy na takie urządzenie osobą,które ukończyły 26 rok życia.  Koszty zakupu pompy nie są refundowane, a cena na dzień dzisiejszy jest ponad moje możliwości finansowe.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Każda wpłacona złotówka zbliża mnie do zrealizowania mojego marzenia jak i nie poddaniu się chorobie oraz jej skutkom. 

Z góry dziękuję za okazaną pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
341 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Renata Kucharska - awatar

Renata Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij