Cześć!
Mam na imię Ania, za chwilkę wybieram się na studia II stopnia.
Pojawiła się pewnego rodzaju luka w moich dochodach, której nie mam jak zbyt uzupełnić.
Wybieram się do pracy podczas studiów, jednak praca dopiero od października.
Z obecnej pracy konieczne było zwolnienie się, z uwagi na mobbing i presję, których nie byłam w stanie unieść psychicznie.
Bardzo ciężko jest znaleźć pracę na ten krótki wakacyjny okres, ponieważ mimo doświadczenia pracodawcy nie są chętni na taki krótki czas zatrudnienia. Mimo tego, że wciąż szukam i nie zamierzam się poddawać, czas i pieniądze się kurczą, a nadzieja gaśnie.
Niestety rodzice moi żyją osobno, tata jest niepełnosprawny, a mamy nie stać, aby pozwoliło mi to przetrwać ten krótki czas.
Opłacam pokój w wysokości 900zl/msc, a resztę pieniędzy chce przeznaczyć na codzienne potrzeby, jak jedzenie, środki higieniczne. Nie palę, nie pije, nie mam żadnych nałogów, więc możesz być pewny/a, że nie zmarnuje pieniędzy.
Więc jeśli masz możliwość, zostaw proszę jakąś wpłatę po sobie, liczy się każda złotówka. Będę bardzo wdzięczna, że chcesz pomóc mi w tej kryzysowej sytuacji i nie przechodzisz obojętnie wobec nich:)
Życzę Ci miłego dnia:)
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!