
Z wielkim bólem zwracam się o pomoc po katastrofie, która dotknęła nasz dom. Wczoraj o godzinie 17:00 piorun uderzył w lampę przed domem, wywołując niszczycielskie przepięcie. Bezpieczniki i skrzynki zostały wyrwane – jedna rozpadła się na kawałki, druga zwęglona. Wszystkie sufitówki odpadły, kable zostały zniszczone. Z tego powodu straciliśmy całą instalację elektryczną oraz całe wyposażenie AGD i RTV. Sufit w łazience jest czarny, lampa spłonęła, a mocowanie uległo zniszczeniu. Tata, gdy sprawdzał okna, dotknął klamki i prąd przeszedł przez jego rękę. Dziś był w szpitalu, ma problem z poruszaniem ręki . Na szczęście nasze małe dziecko nie było wtedy w domu, ale ta tragedia dotknęła nas wszystkich jeszcze mocniej. Tauron odmówił wsparcia, więc byliśmy zmuszeni wezwać elektryka, za którego opłatę musieliśmy pokryć. Nie jesteśmy pewni, jakie jeszcze straty powstały, ale szkody są ogromne. Każda, nawet najmniejsza pomoc, przywróci nam nadzieję na odbudowę. Dziękujemy z całego serca.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!