
Cześć. Kolejny rok borykamy się z podwyżkami marzenie tak bliskie do zrealizowania jest coraz dalej. Liczę na waszą pomoc. Chce otworzyć restauracje której jeszcze w polsce a sądzę że i w Europie nie ma. Będzie to innowacyjna restauracja lecz koszta na wzgląd podwyżek cen są bardzo wysokie. Jeśli możecie to pomóżcie niewiele a możecie zadziałać wiele.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!