Zbiórka Walka z zanikiem mięśni - zdjęcie główne

Walka z zanikiem mięśni

1 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Jurkowska - awatar

Ania Jurkowska

Organizator zbiórki

Witajcie kochani,
 Mam na imię Ania, mam 21 lat. Jestem pogodną, pełną optymizmu osobą która chce żyć i nie boi się walczyć ze swoją chorobą! Nie wyobrażam sobie aby druga osoba na każdym kroku pomagała mi w najprostszych czynnościach dlatego właśnie potrzebuje codziennej rehabilitacji. Na dzień dzisiejszy staram się być samodzielna, nie lubię prosić najbliższych o pomoc i wolę zrobić wszystko sama.. Niestety każdego dnia moje mięśnie słabną..
 Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni(SMA3)-Choroba ta sprawia, że obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiadające za pracę mięśni, wskutek czego mięśnie ciała słabną i stopniowo ulegają zanikowi z tego właśnie powodu potrzebuje regularnej rehabilitacji która jest kosztowna i moja rodzina nie jest w stanie uzbierać takiej ilości pieniędzy.
 Moje miesięczne dochody to jedynie renta socjalna która wynosi 820 zł i ma mi starczyć na cały miesiąc, na wszystkie potrzeby. W   chwili obecnej sprawą priorytetową dla mnie jest rehabilitacja. Ze względu na to że mieszkam na wiosce,która jest dość daleko oddalona od miasta gdzie mogłabym jeździć na ćwiczenia oraz nie posiadamy samochodu do którego mogłabym wjechać wózkiem i trzeba mnie wnosić potrzebuje rehabilitacji domowej która w ciągu roku kosztuje 40 tysięcy. Moja mama nie może pracować gdyż musi się mną opiekować a z taty pensji nie ubieramy takiej kwoty ponieważ mam jeszcze dwójkę rodzeństwa. W tym roku został zrefundowany lek na który tak wszyscy z daną chorobą czekali więc rehabilitacja będzie tym bardziej potrzebna żeby chociaż trochę odbudować swoje mięśnie!

Z całego serca proszę chociaż o małą wpłatę, która pomoże mi walczyć o samodzielność! Liczy się każda złotówka , nawet ta najmniejsza!

Dziękuję za każdą złotówkę! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Jurkowska - awatar

Ania Jurkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij