Zbiórka Walka z zanikiem mięśni - miniaturka zdjęcia

Walka z zanikiem mięśni

Zbiórka Walka z zanikiem mięśni - zdjęcie główne

Walka z zanikiem mięśni

1 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Ania Jurkowska - awatar

Ania Jurkowska

Organizator zbiórki

Witajcie kochani,
 Mam na imię Ania, mam 21 lat. Jestem pogodną, pełną optymizmu osobą która chce żyć i nie boi się walczyć ze swoją chorobą! Nie wyobrażam sobie aby druga osoba na każdym kroku pomagała mi w najprostszych czynnościach dlatego właśnie potrzebuje codziennej rehabilitacji. Na dzień dzisiejszy staram się być samodzielna, nie lubię prosić najbliższych o pomoc i wolę zrobić wszystko sama.. Niestety każdego dnia moje mięśnie słabną..
 Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni(SMA3)-Choroba ta sprawia, że obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiadające za pracę mięśni, wskutek czego mięśnie ciała słabną i stopniowo ulegają zanikowi z tego właśnie powodu potrzebuje regularnej rehabilitacji która jest kosztowna i moja rodzina nie jest w stanie uzbierać takiej ilości pieniędzy.
 Moje miesięczne dochody to jedynie renta socjalna która wynosi 820 zł i ma mi starczyć na cały miesiąc, na wszystkie potrzeby. W   chwili obecnej sprawą priorytetową dla mnie jest rehabilitacja. Ze względu na to że mieszkam na wiosce,która jest dość daleko oddalona od miasta gdzie mogłabym jeździć na ćwiczenia oraz nie posiadamy samochodu do którego mogłabym wjechać wózkiem i trzeba mnie wnosić potrzebuje rehabilitacji domowej która w ciągu roku kosztuje 40 tysięcy. Moja mama nie może pracować gdyż musi się mną opiekować a z taty pensji nie ubieramy takiej kwoty ponieważ mam jeszcze dwójkę rodzeństwa. W tym roku został zrefundowany lek na który tak wszyscy z daną chorobą czekali więc rehabilitacja będzie tym bardziej potrzebna żeby chociaż trochę odbudować swoje mięśnie!

Z całego serca proszę chociaż o małą wpłatę, która pomoże mi walczyć o samodzielność! Liczy się każda złotówka , nawet ta najmniejsza!

Dziękuję za każdą złotówkę! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Ania Jurkowska - awatar

Ania Jurkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij