Zbiórka Społeczne Gimnazjum w Opaciu - miniaturka zdjęcia

Społeczne Gimnazjum w Opaciu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Społeczne Gimnazjum w Opaciu - zdjęcie główne

Społeczne Gimnazjum w Opaciu

500 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Przyjaciół Opacia - awatar

Stowarzyszenie Przyjaciół Opacia

Organizator zbiórki

Zostało nam tylko 2 lata!!!

 

Nasza Szkoła-Społeczne Gimnazjum w Opaciu- istnieje od września 2012 r. Prowadzona jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Opacia. Mieści się w budynku Szkoły Podstawowej im. Macieja Rataja w Opaciu niedaleko Jasła, w województwie podkarpackim. Choć  jest małą , niepubliczną szkołą (19 uczniów)  i działa od tak niedawna, to już zapracowała na dobrą opinię wśród mieszkańców lokalnej społeczności, a młodzież może się pochwalić wieloma sukcesami.

Gimnazjum utrzymuje się tylko i wyłącznie z dotacji ministerialnej i darowizn sponsorów. Do tej pory to wystarczało, niestety nowe rozporządzenie w sprawie podziału część oświatowej subwencji ogólnej dla jednostek samorządu terytorialnego w roku 2017 ponownie ograniczyło nasze i tak już ubogie fundusze. Rodzice i nauczyciele podejmują wszelkie możliwe kroki, aby pozyskać środki na utrzymanie szkoły. Brakuje pieniędzy na podstawowe opłaty (prąd, telefon, gaz, media, środki czystości).Choć od września 2017 r. rozpocznie się proces wygaszania gimnazjum zależy nam na tym, by nasze dzieci mogły w spokoju dokończyć edukację w tej szkole, w której rozpoczynały naukę.  

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla nas i pomoc w utrzymaniu szkoły, której funkcjonowanie jest poważnie zagrożone.

Od 2016 r. Stowarzyszenie Przyjaciół Opacia jest organizacją pożytku publicznego i na jej konto można przeznaczać 1 % podatku z rozliczenia.

Na stronie opacie.edu.pl znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat Społecznego Gimnazjum w Opaciu.

                                                                                                Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Opacia

                                                                                                                       Sabina Czajka  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Przyjaciół Opacia - awatar

Stowarzyszenie Przyjaciół Opacia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

PioCho - awatar
PioCho
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Krzysztof Posełkiewicz - awatar
Krzysztof Posełkiewicz
15
Piotr Chochół - awatar
Piotr Chochół
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij