
Mam 20 lat. Właśnie od tylu lat rodzice zawsze mi pomagali i całe pieniądze przeznaczali na mnie, moją edukację, moje utrzymanie. Dosłownie wszystkie pieniądze (a nie ma ich dużo) "szły" na mnie, sobie ledwo co zostawiając. Studiuję dziennie i pracować mogę jedynie dorywczo w weekendy. (Ogrom zajęć od rana do wieczora *pierwszy rok*) Niestety nie uzbieram całej kwoty na ich wymarzone, pierwsze - luksusowe wakacje NIESPODZIANKE. I tutaj zwracam się do was - każda pomoc się przyda. Dziękuję bardzo za każdą złotówkę.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!