Zbiórka Zbieram na kurs motorniczego. - miniaturka zdjęcia

Zbieram na kurs motorniczego. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieram na kurs motorniczego. - zdjęcie główne

Zbieram na kurs motorniczego.

0 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Bartkowiak - awatar

Tomasz Bartkowiak

Organizator zbiórki

Nazywam się Tomasz Bartkowiak.

Mieszkam na Górnym Śląsku w Chorzowie.


Posiadam wykształcenie logistyczne i jestem ekspertem od transportu publicznego,ze szczególnym uwzględnieniem krajów niemieckojęzycznych i nordyckich.

Specjalizuję się w "Trambusach" -

- systemach alternatywnych dla komunikacji tramwajowej w różnych formach,często określanych jako Bus Rapid Transit (BRT) oraz

"Regiotramach" -

- tramwajach dwusystemowych,mogących poruszać się zarówno po torowiskach tramwajowych,jak i kolejowych.

Przygotowuję też wytyczne do zmian w ustawie aby "Regiotramy" mogły w Polsce zaistnieć prawnie i formalnie.

Dodatkowo jestem bardzo dobrym znawcą koneksji transportowych na świecie.Potrafię zaplanować podróż korzystając wyłącznie z dostępnych,publicznych środków transportu z dowolnego punktu do wybranego miejsca na ziemi.

Tym sposobem można ciekawie zwiedzić świat będąc blisko ludzi.

Mieszkańcom konurbacji śląsko-dąbrowskiej (Metropolii SILESIA) i włodarzom miast członkowskich KZK GOP oraz zarządowi województwa śląskiego i spółek transportowych na tym terenie,jestem znany z Inicjatywy "Zlikwidujmy KZK GOP"

facebook.com/ZlikwidujmyKZKGOP

na rzecz reorganizacji transportu publicznego w konurbacji śląsko-dąbrowskiej,która polega na utworzeniu samorządnych jednostek transportowych,scalonych jedynie koordynatorem.To całkowite przeciwieństwo związku komunalnego.

W Chorzowie przygotowuję mój autorski projekt:

"Testy do Planu Reorganizacji Transportu Publicznego w Konurbacji Śląsko-Dąbrowskiej CHORZÓW 2017",który to projekt odmieni całkowicie komunikację miejską w tym mieście i da początek do zmian w innych miastach na terenie KZK GOP.

Pilotażowy punkt z tego projektu został już zrealizowany.Jest to nowy przystanek tramwajowy:"Chorzów Omańkowskiej",który jest bardzo chętnie użytkowany przez pasażerów.

Aby rozwijać się w logistyce transportu publicznego,chciałbym spełnić moje marzenie o posiadaniu uprawnień do kierowania tramwajem a niekoniecznie zostać motorniczym zawodowym.Będzie to zdobycie kolejnego zawodu oraz impuls i początek do zdobywania kolejnych uprawnień w moim ukochanym transporcie miejskim.

Kurs motorniczego chciałbym odbyć w Krakowie.Jest to bardzo ciekawa sieć o dużym zagęszczeniu,a co najważniejsze bardzo nowoczesna.Całość kursu udokumentuję filmikami i zdjęciami na facebook.com/ZlikwidujmyKZKGOP.

Zwracam się więc do każdego,kto może nawet najmniejszą kwotą pomóc w realizacji tego marzenia :D.

Jeśli możesz wpłać nawet 5 zł...

To na pewno pomoże !!!

Małymi krokami do celu :) !

Pozdrawiam.

twitter.com/TomBartkowiak

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Bartkowiak - awatar

Tomasz Bartkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij