Zbiórka Największe marzenie mojego życia - miniaturka zdjęcia

Największe marzenie mojego życia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Największe marzenie mojego życia - zdjęcie główne

Największe marzenie mojego życia

21 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa S. - awatar

Ewa S.

Organizator zbiórki

Była sobie dziewczyna, która nigdy nic w życiu nie osiągnęła, a miała tylko jedno marzenie. Żeby ktoś zauważył jej talent pisarski i zechciał wydać jej pierwszą powieść. Nie wierzyła, że może się jej coś udać, a jednak całkiem niedawno odpisało jej wydawnictwo i wychwaliło napisany przez nią tekst. Jest skłonne wydać książkę. Niestety, potrzebne jest dofinansowanie autorskie jako zabezpieczenie dla wydawnictwa.

Kwota jest niemała, bo wynosi aż 9 tysięcy, a początkującej autorki nie stać na to.


Bardzo Was proszę o wsparcie, żebym mogła spełnić największe marzenie swojego życia. Nie bójmy się pomagać! Bo może kiedyś to Ty będziesz potrzebować pomocy, a ja wyciągnę do Ciebie rękę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
21 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa S. - awatar

Ewa S.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij