Zbiórka Zbiórka dla Pani Wandzi - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla Pani Wandzi

Zbiórka Zbiórka dla Pani Wandzi - zdjęcie główne

Zbiórka dla Pani Wandzi

7 294 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
Wpłać teraz
 


Gąski. Koniec świata i tragedia Pani Wandzi, która żyje  bez prądu, wody, łazienki i nadziei  w czasach wydawało by się rozwoju i cywilizacji.
Interwencja  Wiceprezes Fundacji Prawa Dzieci Moniki Tkaczyk w miejscu zamieszkania staruszki, którą opuścił cały świat i wszystkie instytucje mogące ją wesprzeć w tej makabrycznej sytuacji egzystencjalnej.
 Kobieta dorabia sobie na jedzenie  u okolicznych przedsiębiorców jako pomoc od wszystkiego.  Pani  Wandzia ma 700 zł emerytury miesięcznie i do tego opiekuje się synem, który ma orzeczenie o niepełnosprawności.
 Prosimy o udostępnianie zbiórki oraz reportarzu z naszej strony FB. Dajmy Pani Wandzi nadzieję na lepsze życie i godną starość. Pokażmy nasze  dobro tak by uwierzyła, że jednak nie jest sama.
 Organizujemy zbiórkę żywności i podstawowych sprzętów domowego użytku. Fundacja podjęła kroki by wystosować do właściwych  instytucji pismo o przyłączenie  wody i prądu do budynku Pani Wandy.
 Pani Wandzi marzeniem jest wyjazd nad morze. Nie wyobraża sobie ona również wysiedlenia do innego budynku. Jeśli macie możliwość wesprzyjcie nas w planach polepszenia życia staruszki.

 Bez Was nie będziemy w stanie pomóc tej biednej kobiecie. Z góry dziękujemy za wszelkie wsparcie.

Zebrane środku będą przeznaczone na pomoc Pani Wandzi i na cele statutowe związne z działalnością Fundacji.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.20
  29.01.20

  pomagajmy

 • Kasia Urbaś - awatar

  Kasia Urbaś

  03.11.19
  03.11.19

  Trzymam kciuki zeby byla pełna kwota

 • Dorota Hebda - awatar

  Dorota Hebda

  11.10.19
  11.10.19

  Pani Wandziu ! To niewiele co mogłam zaoferować ale myśle ze grosik do grosika i uzbiera się dla pani na godne warunki życia . Sto lat i oby była pani dalej taką silną kobietą jaką pani jest w tej chwili. Niech cała Polska bierze z pani przykład. Jestem sercem z panią i w modlitwie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.10.19
  02.10.19

  Dużo zdrówka dla Pani Wandzi

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.19
  27.07.19

  Zdrowia powodzenia życzę

7 294 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 132

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid - awatar
Dawid
100
Dacik - awatar
Dacik
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20
Kasia Urbaś - awatar
Kasia Urbaś
20
Anna Kuś - awatar
Anna Kuś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij