Zbiórka Zbiórka dla Pani Wandzi - zdjęcie główne

Zbiórka dla Pani Wandzi

7 294 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 


Gąski. Koniec świata i tragedia Pani Wandzi, która żyje  bez prądu, wody, łazienki i nadziei  w czasach wydawało by się rozwoju i cywilizacji.
Interwencja  Wiceprezes Fundacji Prawa Dzieci Moniki Tkaczyk w miejscu zamieszkania staruszki, którą opuścił cały świat i wszystkie instytucje mogące ją wesprzeć w tej makabrycznej sytuacji egzystencjalnej.
 Kobieta dorabia sobie na jedzenie  u okolicznych przedsiębiorców jako pomoc od wszystkiego.  Pani  Wandzia ma 700 zł emerytury miesięcznie i do tego opiekuje się synem, który ma orzeczenie o niepełnosprawności.
 Prosimy o udostępnianie zbiórki oraz reportarzu z naszej strony FB. Dajmy Pani Wandzi nadzieję na lepsze życie i godną starość. Pokażmy nasze  dobro tak by uwierzyła, że jednak nie jest sama.
 Organizujemy zbiórkę żywności i podstawowych sprzętów domowego użytku. Fundacja podjęła kroki by wystosować do właściwych  instytucji pismo o przyłączenie  wody i prądu do budynku Pani Wandy.
 Pani Wandzi marzeniem jest wyjazd nad morze. Nie wyobraża sobie ona również wysiedlenia do innego budynku. Jeśli macie możliwość wesprzyjcie nas w planach polepszenia życia staruszki.

 Bez Was nie będziemy w stanie pomóc tej biednej kobiecie. Z góry dziękujemy za wszelkie wsparcie.

Zebrane środku będą przeznaczone na pomoc Pani Wandzi i na cele statutowe związne z działalnością Fundacji.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.2020
  29.01.2020

  pomagajmy

 • Kasia Urbaś - awatar

  Kasia Urbaś

  03.11.2019
  03.11.2019

  Trzymam kciuki zeby byla pełna kwota

 • Dorota Hebda - awatar

  Dorota Hebda

  11.10.2019
  11.10.2019

  Pani Wandziu ! To niewiele co mogłam zaoferować ale myśle ze grosik do grosika i uzbiera się dla pani na godne warunki życia . Sto lat i oby była pani dalej taką silną kobietą jaką pani jest w tej chwili. Niech cała Polska bierze z pani przykład. Jestem sercem z panią i w modlitwie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.10.2019
  02.10.2019

  Dużo zdrówka dla Pani Wandzi

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.2019
  27.07.2019

  Zdrowia powodzenia życzę

7 294 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 132

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid - awatar
Dawid
100
Dacik - awatar
Dacik
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20
Kasia Urbaś - awatar
Kasia Urbaś
20
Anna Kuś - awatar
Anna Kuś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij