
Witam znajoma znalazła się w ciężkiej sytuacji. Otóż jej mąż ma problemy i z tego powodu nie mogą mieć swoich kochanych dzieci normalną drogą tak jak każdy z Nas by chciał. Pozostaje im invitro, nniestety to trochę kosztuje. Wspomożemy ich w tej ciężkiej sytuacji? Pomóż.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!