Zbiórka Wyprawki dla sierot we Lwowie - miniaturka zdjęcia

Wyprawki dla sierot we Lwowie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyprawki dla sierot we Lwowie - zdjęcie główne

Wyprawki dla sierot we Lwowie

5 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

11 stycznia jako Fundacja Twoja Widzialna Ręka wysłaliśmy do Lwowa kolejną partię pomocy, którą przekazaliśmy Fundacji Voznytskyy’ego ze Lwowa, z którą współpracujemy od początku ruskiej agresji. Najważniejszym elementem tego transportu było 500 świątecznych paczek dla dzieci przebywających w rejonie Lwowa w sierocińcach oraz tymczasowych miejscach pobytu. Dzieci te, duże i małe, przyjechały z terenów całej Ukrainy, dotkliwie zniszczonych przez wojnę rozpętaną przez rosjan, w dużej mierze przeciwko ludności cywilnej. Paczki zostały sfinansowane przez naszą fundację w kwocie 10 000 zł, ze środków własnych fundacji oraz zbiórki zorganizowanej przez nas w grudniu. Cegiełkami były ozdoby świąteczne wykonane przez mieszkańców Krakowa

Wspólnie z Fundacją Voznytskyy'ego we Lwowie zajmujemy się organizowaniem miejsca pobytu dla kilkudziesięciu osób, sierot oraz matek z dziećmi. Remont budynku przekazanego przez władze dobiega końca. Planowane otwarcie za miesiąc.

Dlatego zbieramy pieniądze na wyprawki dla dzieciaków w różnym wieku. Potrzebujemy Twojego wsparcia. Niech ich życie będzie choć trochę łatwiejsze.

Bardzo prosimy o wsparcie 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij