Zbiórka Pomoc dla pogorzelców z Lubli - zdjęcie główne

Pomoc dla pogorzelców z Lubli

17 121 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 153 osoby
Konrad Skrzyszowski - awatar

Konrad Skrzyszowski

Organizator zbiórki

Witam! Mam na imię Konrad, jestem sąsiadem rodziny z Lubli, która w miniony czwartek tj. 11.01.2024r. ok. godz. 15:00 w wyniku pożaru straciła dorobek całego swojego życia. Ogień w zaledwie kilka chwil strawił cały dom, łącznie z jego wyposażeniem. 

Pan Marek, który jest jednym z mieszkańców w czasie kiedy wybuchł pożar przebywał w pobliskim garażu. Gdy zobaczył kłęby dymu wydobywające się z budynku pobiegł do środka i  próbował ugasić ogień. Niestety jego działania okazały się bezskuteczne. Podczas ratowania swojego dorobku odniósł obrażenia i wymagał hospitalizacji. Pomimo szybkiej interwencji służb ratowniczych i pobliskich mieszkańców nie udało się opanować ognia, który w szybkim czasie rozprzestrzenił się po całym budynku wyrządzając ogromne szkody. 

Wraz z Panem Markiem mieszka jego siostra, która w tym czasie  wracała z pracy i została poinformowana przez sąsiadów o zaistniałej sytuacji.  Rodzina straciła wszystko, pozostało jej tylko to co w danej chwili miała przy sobie. Obecnie poszkodowani znaleźli schronienie u bliskich natomiast  bardzo pragną wrócić do swojego domu. Aby to było możliwe konieczny jest remont budynku, który wymaga ogromnych nakładów finansowych. Niestety  rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej i nie jest w stanie w całości pokryć kosztów remontu, dlatego organizowana jest ta zbiórka aby wesprzeć ich w tej trudnej sytuacji. 

W imieniu rodziny pragnę przekazać podziękowania wszystkim tym którzy okażą pomoc i wesprą ich w tym trudnym dla nich czasie. 

Poniżej załączam też linki z portali informacyjnych gdzie można znaleźć więcej informacji na temat zdarzenia.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fnowiny24.pl%2Fpozar-budynku-mieszkalnego-w-lubli-poszkodowana-jedna-osoba-zdjecia%2Far%2Fc9-18228611%3Ffbclid%3DIwAR38DVRzstdYxF6ImC3MqkhamXeAVoc9WydzbjRJy-srLp7dc6il-zJ6iRo&h=AT1u0AB5Y8O7vfnM_zja7Y5M187Va4bsIzMAagBv0QEZfnKp5fxeh2llvDsWV4yMGrc_jYaNA_iNsa2AHqxjWRykHrl04tqAbNWbZnPY1lcX6rRWhDWPGF6BQ5IKRp3Dbvpuaw

https://www.frysztak24.pl/2024/01/pozar-domu-w-lubli-zadysponowano-liczne.html?m=1&fbclid=IwAR2U99FpqjXxfT-19neNh71WzpBX6t99xtcxtKoPR-LCrvpo2LJq7f9kYJA

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Krzysztof Arciszewski - awatar

    Krzysztof Arciszewski

    13.01.2024
    13.01.2024

    Niech Pan otwozy serca ludzi na pomoc potrzebujacym ktozy znalezli sie w potrzebie

17 121 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 153 osoby
Konrad Skrzyszowski - awatar

Konrad Skrzyszowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 153

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kamil - awatar
Kamil
100
Karol - awatar
Karol
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
P.P. Szopa - awatar
P.P. Szopa
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
170
Sąsiedzi z Twierdzy - awatar
Sąsiedzi z Twierdzy
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij