
Pan Waldemar, 50-letni mieszkaniec Sidry, doświadczył tragicznego pożaru swojego domu 22 stycznia 2024 roku. Poparzony przebywał kilka dni w szpitalu, teraz stara się odbudować swoje życie. W pożarze stracił również swojego psa, i cały swój majątek wraz z dokumentami. Gmina przydzieliła mu lokal zastępczy, lecz Pan Waldemar marzy o powrocie do swojego domu lub zakupie kontenera mieszkalnego.

Zbiórka została zorganizowana za prośbą mieszkańców Sidry, pan Waldemar wyraził na nią zgodę.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę zbiórkę. Wasza hojność i dobroć sprawią, że Pan Waldek znów poczuje się jak w domu.
Dajmy Panu Waldemarowi nadzieję na nowy początek – razem możemy to osiągnąć!
zdjęcia: OSP Sidra
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
J Be
Powodzenia!