Zbiórka Druk książki - Tadeusz Mroziński - miniaturka zdjęcia

Druk książki - Tadeusz Mroziński Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Druk książki - Tadeusz Mroziński - zdjęcie główne

Druk książki - Tadeusz Mroziński

10 944 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tadeusz Mroziński - awatar

Tadeusz Mroziński

Organizator zbiórki

Za chwilę kolejna dobra wiadomość :)
Mamy już wydrukowaną książkę "Ikony bukw głagolicowych" z opisem do pięknych kart - Ikon.
Powstaje księga gwiazd wspierających nasze życie w dniu urodzenia i w dniu imienin. Czasem trzeba taką swoją gwiazdę dobrze zrozumieć i wpleść się z nią w jeden wir tworzenia. Całość zbiórki uruchomi nam druk tej drugiej księgi również :)
***
Dziękuję za wpłaty i zapraszam do zakupy pod adres mailowy
[email protected] lub do sklepiku z rozszerzonym asortymentem o wiedzę wprost od kamieni http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

Nazywam się Tadeusz Pruss Mroziński. Urodziłem się i mieszkam w mieście królewskim Trebnicea, dzisiejsza Trzebnica, i tu przybliżam swoje wieloletnie odkrycia alfabetu i języka głagolicy. 

Dotarcie do tej niezwykle ważnej dla nas wiedzy, to nie tylko studia językowe i historyczne (w tym starodruków i ksiąg różnych religii), ale też studia astronomiczne, fizyczne, matematyczne, religioznawcze i przyrodnicze. Taka właśnie wielowątkowość działania umysłu jest dla człowieka zupełnie naturalna.

Głagolica to „odbicie działalności Stwórcy, odblask Jego atrybutów jakie płyną do człowieka z przestrzeni Kosmosu, nazywanej Świadomą Przestrzenią Międzygwiezdną, Macierzą, gdzie Stwórczynię postrzega się jako potencjał najwyższej woli, doskonałości i początku wszystkiego. Z takim rozumieniem głagolicy wkraczamy w zasięg największych tajemnic wszechświata.

Prowadzę spotkania w tych tematach i zapisuję opracowane mądrości w książkach. Jest już dostępna książka "Głagolica" tworząca zarys podstaw zapomnianej historii kultury, pisma i działania znaków tworzenia.

Mam przyjemność tutaj przedstawić moją kolejną pracę "Ikony bukw głagolicowych", opowiadającą o poszczególnych literach/bukwach, ale też o całych grafikach powstałych w ich otoczeniu. Tak powstała karta każdej litery i ich opis. Dzielę się tutaj tym opracowaniem w nadziei, że osadzi to nas bardziej w Naturze planety i połączy z planem Kosmosu. Niech to stanie się w sposób zrozumiały i dobry dla nas i naszych pokoleń z błogosławieństwem przodków.

najlepiej zaprezentuję pracę udostępniając urywek z tekstu:

"Głagolica jako nośnik mocy duchowej

Pismo głagolicowe, a szczególnie zapis w języku Sławiańskim jest zestawem symbolicznych znaków graficznych obecnych w pamięci genetycznej, ważnym jest aby mogły one zaistnieć w naszej świadomości.  Bukwy głagolicowe,  jak i inne znaki z głagolicą powiązane, wyrastają z tradycji Czcicieli Niebios Gwiaździstych i są wynikiem znajomości praw rządzących Wszechświatem. Dla Nas Twórcy tego alfabetu  (autorzy tekstów poświęconych odwiecznym prawom Nieba) są nadawcami z zamierzchłej przeszłości znanych im kodów Niebios.  Przesłaniem Mądrych Przodków jest to, abyśmy odczytali owe znaki oraz zawarte w nich informacje, abyśmy poznali ich prawidłową interpretację i osadzili je w Naszej rzeczywistości. Według tradycji Sławiańskiej jest to wyznaczenie swoistej drogi opartej na poglądzie, według którego człowiek dzięki swoim przymiotom posiada wiedzę oraz uposażenie mentalne przynoszone na Ziemię wraz z urodzeniem. Jest ono wcześniejsze od doświadczenia, czyli wiedzy nabytej poprzez naukę. Owa wrodzona wiedza ma charakter pewny i poprzedza wszelakie poznanie i to właśnie ona jest podstawowym warunkiem wszelakiego poznania.

Pismo głagolicowe to możliwie najkrótsza forma komunikatu, którego zadaniem jest wspomożenie człowieka w zrozumieniu świata i głębszego sensu wielu zjawisk.  Skłania również do samodoskonalenia poprzez obudzenie w sobie  anamnezy, czyli pamięci genetycznej,  jak i rozwinięcia potrzeb duchowych. Jego zadaniem jest rozwijać zdolności normalnie przypisane człowiekowi (paranormalne) telepatię czy jasnowidzenie, jak też rozwijać intuicję [...]

Piśmiennictwo głagolicowe to materialna forma bezgranicznego połączenia Ziemi – Ziemian z Mocami Wszechświata, związek doskonały, ciągły i bezdyskusyjny. Samo w sobie jest reprezentantem czy też emanacją cnót: elastyczności, otwartości, intuicji oraz syntezy, jak i przenikliwości, badawczości, rozsądku itd. Prowadzi to do przekroczenia Kosmosu na poziomie najwyższych sfer, gdzie wszystko jest jednością, gdzie wszystko jest we Wszystkim [...]

Należy zaznaczyć fenomen jakiego pozbawione są inne systemy piśmiennicze, a mianowicie: twórcy alfabetu głagolicowego dokonali połączenia myślenia graficznego z myśleniem fonetycznym.  Fenomen ten powoduje, że kiedy zapisujemy znaki głagolicowe emanują one odpowiednim dźwiękiem, tak więc pismo to jest nośnikiem mocy duchowych, sama zaś czynność pisania jest jedną z najwyższych form medytacji.

 Zapis głagolicowy jest wyrazem oddawania czci i zachwytu temu co święte, dobre i sprawiedliwe: Bogu Uniwersalnemu.

Wszystkim wpłacającym wielkie serdeczne wyrazy podziękowania, wdzięczności i szacunku i wszelkie błogosławieństwo od Niebios za wsparcie ciągłości wiedzy.

Książka razem z zestawem Brojek - kart z literami/bukwami jest doskonale skomponowanym prezentem dla najbliższych czy dla siebie. 

Serdecznie zapraszamy!

Fragmenty książki są dostępne na stronie 

http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

Jest tam również możliwość zakupu książek i kart różnego rozmiaru. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • sebastian om atta azmi - awatar

  sebastian om atta azmi

  12.12.2020
  12.12.2020

  Dziekuje serdecznie za otwarcie oka

 • Bogumiła Frankowska - awatar

  Bogumiła Frankowska

  30.11.2020
  30.11.2020

  Jestem wdzięczna za to co Pan robi dla nas :)

 • Wiktor - awatar

  Wiktor

  01.09.2020
  01.09.2020

  Sława

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.2020
  12.06.2020

  Panie Tadeuszu, bardzo dziękuję za lata przekazywania wiedzy, mam nadzieję że szybko uzbiera Pan cały cel :)

 • Maciej Baginski - awatar

  Maciej Baginski

  30.05.2020
  30.05.2020

  Powodzenia Tadeusz trzymam kciuki

10 944 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tadeusz Mroziński - awatar

Tadeusz Mroziński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 145

Łukasz Zdrojewski - awatar
Łukasz Zdrojewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marzen-ka - awatar
Marzen-ka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij