Zbiórka Druk książki - Tadeusz Mroziński - miniaturka zdjęcia

Druk książki - Tadeusz Mroziński Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Druk książki - Tadeusz Mroziński - zdjęcie główne

Druk książki - Tadeusz Mroziński

12 004 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Tadeusz Mroziński - awatar

Tadeusz Mroziński

Organizator zbiórki

Za chwilę kolejna dobra wiadomość :)
Mamy już wydrukowaną książkę "Ikony bukw głagolicowych" z opisem do pięknych kart - Ikon.
Powstaje księga gwiazd wspierających nasze życie w dniu urodzenia i w dniu imienin. Czasem trzeba taką swoją gwiazdę dobrze zrozumieć i wpleść się z nią w jeden wir tworzenia. Całość zbiórki uruchomi nam druk tej drugiej księgi również :)
***
Dziękuję za wpłaty i zapraszam do zakupy pod adres mailowy
[email protected] lub do sklepiku z rozszerzonym asortymentem o wiedzę wprost od kamieni http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

Nazywam się Tadeusz Pruss Mroziński. Urodziłem się i mieszkam w mieście królewskim Trebnicea, dzisiejsza Trzebnica, i tu przybliżam swoje wieloletnie odkrycia alfabetu i języka głagolicy. 

Dotarcie do tej niezwykle ważnej dla nas wiedzy, to nie tylko studia językowe i historyczne (w tym starodruków i ksiąg różnych religii), ale też studia astronomiczne, fizyczne, matematyczne, religioznawcze i przyrodnicze. Taka właśnie wielowątkowość działania umysłu jest dla człowieka zupełnie naturalna.

Głagolica to „odbicie działalności Stwórcy, odblask Jego atrybutów jakie płyną do człowieka z przestrzeni Kosmosu, nazywanej Świadomą Przestrzenią Międzygwiezdną, Macierzą, gdzie Stwórczynię postrzega się jako potencjał najwyższej woli, doskonałości i początku wszystkiego. Z takim rozumieniem głagolicy wkraczamy w zasięg największych tajemnic wszechświata.

Prowadzę spotkania w tych tematach i zapisuję opracowane mądrości w książkach. Jest już dostępna książka "Głagolica" tworząca zarys podstaw zapomnianej historii kultury, pisma i działania znaków tworzenia.

Mam przyjemność tutaj przedstawić moją kolejną pracę "Ikony bukw głagolicowych", opowiadającą o poszczególnych literach/bukwach, ale też o całych grafikach powstałych w ich otoczeniu. Tak powstała karta każdej litery i ich opis. Dzielę się tutaj tym opracowaniem w nadziei, że osadzi to nas bardziej w Naturze planety i połączy z planem Kosmosu. Niech to stanie się w sposób zrozumiały i dobry dla nas i naszych pokoleń z błogosławieństwem przodków.

najlepiej zaprezentuję pracę udostępniając urywek z tekstu:

"Głagolica jako nośnik mocy duchowej

Pismo głagolicowe, a szczególnie zapis w języku Sławiańskim jest zestawem symbolicznych znaków graficznych obecnych w pamięci genetycznej, ważnym jest aby mogły one zaistnieć w naszej świadomości.  Bukwy głagolicowe,  jak i inne znaki z głagolicą powiązane, wyrastają z tradycji Czcicieli Niebios Gwiaździstych i są wynikiem znajomości praw rządzących Wszechświatem. Dla Nas Twórcy tego alfabetu  (autorzy tekstów poświęconych odwiecznym prawom Nieba) są nadawcami z zamierzchłej przeszłości znanych im kodów Niebios.  Przesłaniem Mądrych Przodków jest to, abyśmy odczytali owe znaki oraz zawarte w nich informacje, abyśmy poznali ich prawidłową interpretację i osadzili je w Naszej rzeczywistości. Według tradycji Sławiańskiej jest to wyznaczenie swoistej drogi opartej na poglądzie, według którego człowiek dzięki swoim przymiotom posiada wiedzę oraz uposażenie mentalne przynoszone na Ziemię wraz z urodzeniem. Jest ono wcześniejsze od doświadczenia, czyli wiedzy nabytej poprzez naukę. Owa wrodzona wiedza ma charakter pewny i poprzedza wszelakie poznanie i to właśnie ona jest podstawowym warunkiem wszelakiego poznania.

Pismo głagolicowe to możliwie najkrótsza forma komunikatu, którego zadaniem jest wspomożenie człowieka w zrozumieniu świata i głębszego sensu wielu zjawisk.  Skłania również do samodoskonalenia poprzez obudzenie w sobie  anamnezy, czyli pamięci genetycznej,  jak i rozwinięcia potrzeb duchowych. Jego zadaniem jest rozwijać zdolności normalnie przypisane człowiekowi (paranormalne) telepatię czy jasnowidzenie, jak też rozwijać intuicję [...]

Piśmiennictwo głagolicowe to materialna forma bezgranicznego połączenia Ziemi – Ziemian z Mocami Wszechświata, związek doskonały, ciągły i bezdyskusyjny. Samo w sobie jest reprezentantem czy też emanacją cnót: elastyczności, otwartości, intuicji oraz syntezy, jak i przenikliwości, badawczości, rozsądku itd. Prowadzi to do przekroczenia Kosmosu na poziomie najwyższych sfer, gdzie wszystko jest jednością, gdzie wszystko jest we Wszystkim [...]

Należy zaznaczyć fenomen jakiego pozbawione są inne systemy piśmiennicze, a mianowicie: twórcy alfabetu głagolicowego dokonali połączenia myślenia graficznego z myśleniem fonetycznym.  Fenomen ten powoduje, że kiedy zapisujemy znaki głagolicowe emanują one odpowiednim dźwiękiem, tak więc pismo to jest nośnikiem mocy duchowych, sama zaś czynność pisania jest jedną z najwyższych form medytacji.

 Zapis głagolicowy jest wyrazem oddawania czci i zachwytu temu co święte, dobre i sprawiedliwe: Bogu Uniwersalnemu.

Wszystkim wpłacającym wielkie serdeczne wyrazy podziękowania, wdzięczności i szacunku i wszelkie błogosławieństwo od Niebios za wsparcie ciągłości wiedzy.

Książka razem z zestawem Brojek - kart z literami/bukwami jest doskonale skomponowanym prezentem dla najbliższych czy dla siebie. 

Serdecznie zapraszamy!

Fragmenty książki są dostępne na stronie 

http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

Jest tam również możliwość zakupu książek i kart różnego rozmiaru. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • sebastian om atta azmi - awatar

  sebastian om atta azmi

  12.12.2020
  12.12.2020

  Dziekuje serdecznie za otwarcie oka

 • Bogumiła Frankowska - awatar

  Bogumiła Frankowska

  30.11.2020
  30.11.2020

  Jestem wdzięczna za to co Pan robi dla nas :)

 • Wiktor - awatar

  Wiktor

  01.09.2020
  01.09.2020

  Sława

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.2020
  12.06.2020

  Panie Tadeuszu, bardzo dziękuję za lata przekazywania wiedzy, mam nadzieję że szybko uzbiera Pan cały cel :)

 • Maciej Baginski - awatar

  Maciej Baginski

  30.05.2020
  30.05.2020

  Powodzenia Tadeusz trzymam kciuki

12 004 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Tadeusz Mroziński - awatar

Tadeusz Mroziński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 161

Łukasz - awatar
Łukasz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Renata Borowiec - awatar
Renata Borowiec
100
Jakub Adamkiewicz - awatar
Jakub Adamkiewicz
20
Łukasz Cora - awatar
Łukasz Cora
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij