Zbiórka Druk książki - Tadeusz Mroziński - miniaturka zdjęcia

Druk książki - Tadeusz Mroziński

Zbiórka Druk książki - Tadeusz Mroziński - zdjęcie główne

Druk książki - Tadeusz Mroziński

7 564 zł z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać teraz
 
Tadeusz Mroziński - awatar

Tadeusz Mroziński

Organizator zbiórki

Za chwilę kolejna dobra wiadomość :)
Mamy już wydrukowaną książkę "Ikony bukw głagolicowych" z opisem do pięknych kart - Ikon.
Powstaje księga gwiazd wspierających nasze życie w dniu urodzenia i w dniu imienin. Czasem trzeba taką swoją gwiazdę dobrze zrozumieć i wpleść się z nią w jeden wir tworzenia. Całość zbiórki uruchomi nam druk tej drugiej księgi również :)
***
Dziękuję za wpłaty i zapraszam do zakupy pod adres mailowy
[email protected] lub do sklepiku z rozszerzonym asortymentem o wiedzę wprost od kamieni http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

Nazywam się Tadeusz Pruss Mroziński. Urodziłem się i mieszkam w mieście królewskim Trebnicea, dzisiejsza Trzebnica, i tu przybliżam swoje wieloletnie odkrycia alfabetu i języka głagolicy. 

Dotarcie do tej niezwykle ważnej dla nas wiedzy, to nie tylko studia językowe i historyczne (w tym starodruków i ksiąg różnych religii), ale też studia astronomiczne, fizyczne, matematyczne, religioznawcze i przyrodnicze. Taka właśnie wielowątkowość działania umysłu jest dla człowieka zupełnie naturalna.

Głagolica to „odbicie działalności Stwórcy, odblask Jego atrybutów jakie płyną do człowieka z przestrzeni Kosmosu, nazywanej Świadomą Przestrzenią Międzygwiezdną, Macierzą, gdzie Stwórczynię postrzega się jako potencjał najwyższej woli, doskonałości i początku wszystkiego. Z takim rozumieniem głagolicy wkraczamy w zasięg największych tajemnic wszechświata.

Prowadzę spotkania w tych tematach i zapisuję opracowane mądrości w książkach. Jest już dostępna książka "Głagolica" tworząca zarys podstaw zapomnianej historii kultury, pisma i działania znaków tworzenia.

Mam przyjemność tutaj przedstawić moją kolejną pracę "Ikony bukw głagolicowych", opowiadającą o poszczególnych literach/bukwach, ale też o całych grafikach powstałych w ich otoczeniu. Tak powstała karta każdej litery i ich opis. Dzielę się tutaj tym opracowaniem w nadziei, że osadzi to nas bardziej w Naturze planety i połączy z planem Kosmosu. Niech to stanie się w sposób zrozumiały i dobry dla nas i naszych pokoleń z błogosławieństwem przodków.

najlepiej zaprezentuję pracę udostępniając urywek z tekstu:

"Głagolica jako nośnik mocy duchowej

Pismo głagolicowe, a szczególnie zapis w języku Sławiańskim jest zestawem symbolicznych znaków graficznych obecnych w pamięci genetycznej, ważnym jest aby mogły one zaistnieć w naszej świadomości.  Bukwy głagolicowe,  jak i inne znaki z głagolicą powiązane, wyrastają z tradycji Czcicieli Niebios Gwiaździstych i są wynikiem znajomości praw rządzących Wszechświatem. Dla Nas Twórcy tego alfabetu  (autorzy tekstów poświęconych odwiecznym prawom Nieba) są nadawcami z zamierzchłej przeszłości znanych im kodów Niebios.  Przesłaniem Mądrych Przodków jest to, abyśmy odczytali owe znaki oraz zawarte w nich informacje, abyśmy poznali ich prawidłową interpretację i osadzili je w Naszej rzeczywistości. Według tradycji Sławiańskiej jest to wyznaczenie swoistej drogi opartej na poglądzie, według którego człowiek dzięki swoim przymiotom posiada wiedzę oraz uposażenie mentalne przynoszone na Ziemię wraz z urodzeniem. Jest ono wcześniejsze od doświadczenia, czyli wiedzy nabytej poprzez naukę. Owa wrodzona wiedza ma charakter pewny i poprzedza wszelakie poznanie i to właśnie ona jest podstawowym warunkiem wszelakiego poznania.

Pismo głagolicowe to możliwie najkrótsza forma komunikatu, którego zadaniem jest wspomożenie człowieka w zrozumieniu świata i głębszego sensu wielu zjawisk.  Skłania również do samodoskonalenia poprzez obudzenie w sobie  anamnezy, czyli pamięci genetycznej,  jak i rozwinięcia potrzeb duchowych. Jego zadaniem jest rozwijać zdolności normalnie przypisane człowiekowi (paranormalne) telepatię czy jasnowidzenie, jak też rozwijać intuicję [...]

Piśmiennictwo głagolicowe to materialna forma bezgranicznego połączenia Ziemi – Ziemian z Mocami Wszechświata, związek doskonały, ciągły i bezdyskusyjny. Samo w sobie jest reprezentantem czy też emanacją cnót: elastyczności, otwartości, intuicji oraz syntezy, jak i przenikliwości, badawczości, rozsądku itd. Prowadzi to do przekroczenia Kosmosu na poziomie najwyższych sfer, gdzie wszystko jest jednością, gdzie wszystko jest we Wszystkim [...]

Należy zaznaczyć fenomen jakiego pozbawione są inne systemy piśmiennicze, a mianowicie: twórcy alfabetu głagolicowego dokonali połączenia myślenia graficznego z myśleniem fonetycznym.  Fenomen ten powoduje, że kiedy zapisujemy znaki głagolicowe emanują one odpowiednim dźwiękiem, tak więc pismo to jest nośnikiem mocy duchowych, sama zaś czynność pisania jest jedną z najwyższych form medytacji.

 Zapis głagolicowy jest wyrazem oddawania czci i zachwytu temu co święte, dobre i sprawiedliwe: Bogu Uniwersalnemu.

Wszystkim wpłacającym wielkie serdeczne wyrazy podziękowania, wdzięczności i szacunku i wszelkie błogosławieństwo od Niebios za wsparcie ciągłości wiedzy.

Książka razem z zestawem Brojek - kart z literami/bukwami jest doskonale skomponowanym prezentem dla najbliższych czy dla siebie. 

Serdecznie zapraszamy!

Fragmenty książki są dostępne na stronie 

http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

Jest tam również możliwość zakupu książek i kart różnego rozmiaru. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.20
  12.06.20

  Panie Tadeuszu, bardzo dziękuję za lata przekazywania wiedzy, mam nadzieję że szybko uzbiera Pan cały cel :)

 • Maciej Baginski - awatar

  Maciej Baginski

  30.05.20
  30.05.20

  Powodzenia Tadeusz trzymam kciuki

 • Joanna Szadkowska - awatar

  Joanna Szadkowska

  13.05.20
  13.05.20

  Powodzenia! Dziękuję, że się Pan dzieli wiedzą ❤️

 • Grzegorz P. - awatar

  Grzegorz P.

  29.04.20
  29.04.20

  Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Kasię <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.20
  28.04.20

  Pozdrawiam i życzę powodzenia.

7 564 zł z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać teraz
 
Tadeusz Mroziński - awatar

Tadeusz Mroziński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 99

Izabela Janik - awatar
Izabela Janik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz Czekaj - awatar
Mariusz Czekaj
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Dobrzynska - awatar
Beata Dobrzynska
100
Barbara Osińska - awatar
Barbara Osińska
50
Alexandra M - awatar
Alexandra M
100
Marzena - awatar
Marzena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij