Zbiórka Pomoc Piotrowi ( Globiemu) - miniaturka zdjęcia

Pomoc Piotrowi ( Globiemu)

Zbiórka Pomoc Piotrowi ( Globiemu) - zdjęcie główne

Pomoc Piotrowi ( Globiemu)

17 069 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 219 osób
Wpłać teraz
 
Michał Kowalczyk - awatar

Michał Kowalczyk

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Michał Kowalczyk jestem przyjacielem Piotra, który uległ wypadkowi w wyniku którego ma złamany kręgosłup i uszkodzony rdzeń. Pieniążki zbieramy na leczenie i rehabilitację oraz sprzęt medyczny dla Piotrka. Pomoc Piotrkowi dużo dla mnie znaczy, jesteśmy przyjaciółmi od szkoły podstawowej i dużo razem przeszlismy. Zbiórka pieniędzy dla Piotrka jest prowadzona za wczesniejszym wyrażeniem zgody Piotrka żony Ilony. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Michał Kowalczyk - awatar

  Michał Kowalczyk

  18.08.19
  18.08.19

  W imieniu rodziny Piotra i swoim Dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Obecnie Piotr nadal przebywa na oddziale neurochirurgii przygotowywany jest przez fizjoterapeutów oraz neurochirurgów do przejścia na oddział rehabilitacji, lecz ze względu na złe wyniki czas ten się odwleka. Po wyjściu ze szpitala rodzina będzie potrzebować odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji w domu oraz środków na rehabilitację w prywatnym ośrodku, ponieważ czas rehabilitacji na fundusz NFZ jest ograniczony, dlatego prosimy o pomoc finansową. Liczy się każda złotówka. Oczywiście będziemy informować o stanie zdrowia i postępach w rehabilitacji Piotra. Dziękujemy bardzo.

  Zdjęcie aktualizacji 35 890

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.19
  13.11.19

  Pomagam, bo też jestem rodzicem, każdy może być na takim miejscu

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  19.07.19
  19.07.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Tomasz Banaszak - awatar

  Tomasz Banaszak

  18.07.19
  18.07.19

  Życzę dużo zdrowia. Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.19
  14.07.19

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.19
  14.07.19

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

17 069 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 219 osób
Wpłać teraz
 
Michał Kowalczyk - awatar

Michał Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 219

Tomasz - awatar
Tomasz
10
Tomasz Kołecki - awatar
Tomasz Kołecki
10
Tomasz - awatar
Tomasz
10
Karolina Szczypel - awatar
Karolina Szczypel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz - awatar
Tomasz
10
Robert Golicki - awatar
Robert Golicki
100
Ewa Golicka - awatar
Ewa Golicka
100
Tomasz Kołecki - awatar
Tomasz Kołecki
10
Małgorzata i Janusz Tomczyk - awatar
Małgorzata i Janusz Tomczyk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij